Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed az olyan...

Mi a véleményed az olyan férfiról, akinek már két gyermeke van két anyától, de azt mondja megváltozott?

Figyelt kérdés
Mit éreznél, hogy vágnál így neki a közös jövőnek? (egyik gyerek kicsi, másik nagy)
2010. okt. 20. 14:45
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolnám h az ilyesmi véletlen,és hogy a férfi nem hibás semmiben.Egynél még ok,de kettőnél azért egy kicsit gyanús..Az én apámnak 3 felesége volt,első házasságából van egy bátyám,a másodikból én,a harmadikból már nincs gyerek.Mindháromban ő volt a hunyó:-S
2010. okt. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Azért vigyázz... A második férjemnek és nekem is volt egy-egy gyerekünk az első házasságunkból mikor összejöttünk, majd született egy közös is. Még meg sem született a fiunk, mikor lelépett, nem sokkal később összeköltözött egy csajjal, akitől két év múlva született egy kislánya. Négy éve azt a csajt is otthagyta, azóta a fene se tudja hányadik barátnője van, de egyre rosszabbak. A jelenlegi egy hatalmas, férfias, kicsit alkoholista nőimitátor, de ezen nem csodálkozik senki, mert normális nő ilyen előélettel nem áll már szóba az exemmel. Persze ehhez hozzátartozik a kb. ötmilliós tartozása is különböző bankok felé úgy, hogy nincs semmije a gatyáin kívül, de nem azért, mert akár az első felesége, akár én kisemmiztük volna, tekintve, hogy ő költözött az én lakásomba. Szóval azért intő jel lehet, bár ilyen alapon én is "problémás" vagyok, mert nekem is két gyerekem van két házasságból. Úgyhogy mielőtt nagyon elköteleznéd magad, jó lenne, ha alaposabban megismernéd a hátterét a tönkrement kapcsolatainak, de nemcsak az ő szemszögéből nézve.
2010. okt. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
nem igazán tudok nem az ő szemszögéből nézve, mégsem mehetek oda ismeretlen emberekhez, hogy meséljenek.
2010. okt. 20. 15:41
 14/22 anonim ***** válasza:
Én nőt is ismerek olyat,akinek 4 férfitől van 4 gyereke..Jól szituált intelligens szép nő,a gyerekek után is 20 évesnek néz ki..Passziója,hogy begyűjti a számára megfelelőnek talált genetikájú pasikat,és gyereket csináltat velük.Pl. az egyik pasi állatorvos,a másik művész stb.Ennek megfelelően a gyerekek is kimagaslóan tehetségesek vmiben.Emiatt a város qrvájának nézik.
2010. okt. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Ha 40 feletti, akkor azért akar "megfogni" téged. Ha meg csak szórakozik, akkor a házasság ígéretével akar téged megfogni. Mert ilyen pasik is vannak. Legyél óvatos, és nézd meg milyen ember. Ha csúnyán bánt a nőivel, stb. akkor szakíts.
2010. okt. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Hat nekem biztos nem kene...
2010. okt. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
Lusta gumit húzzni a felelőség meg már büdös tényleg ilyen pasit akkarsz?
2010. okt. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
dehogy változott meg, miért változna meg csak úgy ? lehet hogy ő ilyen agglegény típus, és senki mellett sem bírja hosszabb ideig, a kérdésedből ítélve - ne haragudj - de te sem az az ember leszel aki meg fogja tanulni őt kezelni.
2010. okt. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Ha nem bízol benne kár bele vágni a kapcsolatba. Hogy változott-e azt csak az idő tudja igazolni. Bár garancia nincs egy kapcsolat működésére sem.

Figyeld, hogy viszonyul a gyerekeihez, hogy beszél a gyerekei anyjáról. Vedd figyelembe, hogy valamilyen szinten "kapsz" 2 gyereket a pasi mellé, ha belevágsz a kapcsolatba (mert ezt se tudja minden nő elfogadni) Így könnyebb dönteni.

2010. okt. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Szia

Én csak a saját apámról tudok nyilatkozni. 6 felesség 7 gyerek. Szívroham végzett vele 55 évesen. Nem volt rossz apa, csak rossz férj. Ő nem tudott egy nő melett megmaradni. Amikor a válást benyújtotta, már megvolt mindig az új lakás,asszony minden. Néha már a gyerek is útban volt.

Én jóban vagyok a tesóimmal, én az első házasságból származom. Az 12 évig tartott. a második 9 évig, a többi meg szinte meg sem házasodott, már vált is. Tehát hiába volt neki az első kettő "hossszú" házasság, csak egyre jobban begyorsult.

Anyukám szerint semmit nem vett észre abból, hogy megcsalja, a többiek is mindig így nyilatkoztak :-D

Nem tudom, hogy a te párod meg tud e változni, az én apám sosem tudott.

Mellesleg anyukám második házassága sem volt jobb, lehet, hogy ő is ludas volt valamiben. De anyukám legalább 2 után feladta a keresgélést :-D

2010. okt. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!