Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Erre mi a mentség egy anyától?

Erre mi a mentség egy anyától?

Figyelt kérdés

Hazajött és mint mindig belém kötött mert stresszes. Szokásos: nem pakoltál el(rend volt a szobámba), gépezel(ennyi a pihenésem),szalad a ház stbstb.

Agyfszt kapott bejött nekem esett egy könyvvel ütni. Mondtam neki,hogy ehhez nincs joga,de neki van,mondtam neki,hogy ne lepődj meg ha vissza adom és teljesen kiakadt.

Tudni kell,hogy apám meghalt mikor 6éves voltam azóta senkije nem volt. Nekem 4 éve van barátom aki rendes, vele volt eddig csak szexuális kapcsolatom és nem is hiszem,hogy lesz más pasim,mert nagyon komoly a dolog.

Erre lehordott minden kur vának..,hogy nekem fiúm van és sokat vagyuk náluk.. a saját lányát lehordta ku rvának.. Csak azért,mert ő féltékeny és ha,neki rossz volt akkor nekem is legyen?! Azt hiszi,hogy én akartam,hogy meghaljon az apám? Nem tudom mit gondol. Megmondtam neki,hogy oké akkor én szépen lelépek és vissza sem jövök.. persze,hogy örülne neki meg is mondta,hogy takarodjak el.


2012. jan. 24. 19:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Megértem, hogy stresszes, de ezt nem rajtad kéne kitöltenie, nincs ehhez joga. Hány éves vagy?
2012. jan. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
19. És nem is egy 12éves aki jár egy fiúval és már szexelnek orrba szájba vagy valami..
2012. jan. 24. 19:26
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

Hú, hát ez kemény. Ha lenne rá lehetőség, kéne egy nagy-nagy beszélgetés.


Amúgy meg költözz el.

2012. jan. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mentség, de ő már ilyen lesz. Anyukám is ilyen, én leléptem korán és kész. Meglátogathat, de ha sérteget, akkor hazaküldöm. Csúnyán hangzik, de nincs más megoldás..
2012. jan. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tervezgetem a lelépést.. csak félek,hogy csöves leszek..
2012. jan. 24. 19:55
 6/11 anonim ***** válasza:
miért nem keres anyukád magának egy pasit? egyből nem lenne ilyen hepciás.
2012. jan. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azért ez a pasi keresés nem olyan egyszerű.
2012. jan. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom nem is érdekel.

Csak elszomorít,hogy a saját lányától irigyli a boldogságot.

2012. jan. 24. 20:14
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
Na az én anyósom is. Te nem hallottál arról még, hogy anyuci féltékeny akicsi lányára, mert amig ő nézi a szappanoperát, addig kicsi lánya él. Vagy anyóst is döngölni kellett, hogy jó legyen. Tudod mennnyi anya , irigy a kicsi lányára???? Olyanban van részed , amiben neki soha sem.
2012. jan. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én sohasem tudnék irigy lenni a lányomra. azt kívánom neki, hogy legyen 1000x jobb élete, mint nekem.
2012. jan. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!