Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az apám miatt folyton azt...

Az apám miatt folyton azt kívánom, hogy meghalljak! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Most például a szülinapi bulimra írtam a meghívókat egy közös kis asztalt bevittem a szobámba és ezen írtam. Erre az idióta öcsém kitalálja,hogy sakkozni akar és csak úgy bejön lepakol az asztalról és kimegy. Apám erre: -Írd az íróasztalodon! De én napok óta azon írta és senkinek se volt vele semmi baja! Nincs ugyanannyi jogom használni a kis asztalt mint az öcsémnek?
2012. jan. 21. 11:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem nagy gond nem kell tobbet kébzelni a dologhoz
2012. jan. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Hát te hülye vagy. Nőlj fel, azt tanácsolom. Ha ennyit nem vagy képes alkalmazkodni életképtelen vagy.
2012. jan. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
hÁT TE HÜLYE VAGY, KEDVES KÉRDEZŐ.
2012. jan. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Örülj hogy csak ennyi bajod van az apáddal..

Am tényleg többet látsz bele. Napokig használtad a KÖZÖS asztalt, most az öcséd jön. Mi pl a gépet osztottuk be mindig. Közös a gép, ugyan annyit használhattuk tesómmal. Gépeztem egy órát, akk ő is egy órát gépezett. Ennyi, ezen ne sértődj meg, ugyanannyi jogod van használni,csakhogy most az öcséd a "soros". Törődj bele hogy nem lehet minden úgy ahogy akarod, ez így igazságos az öcséddel szemben is.

2012. jan. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
De, ugyannyi jogod van és nem több! Tehát semmi jogod kisajátítani az aztalt, pláne, ha napok óta azt teszed.
2012. jan. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Te egy ostoba, elkényeztetett, h*lye p*csa vagy.
2012. jan. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%

Most tényleg komolyan mondod hogy egy ASZTAL miatt akarsz meghalni??? Azért mert apud ezért szólt??? Az íróasztalon nem férne el a meghívó ugye, és nem lehet azon írni???


Erre tényleg nem tudok mit írni... mert nagyon megbántanálak.


De egy kedveset mégis tudok: Örülök hogy ennyi problémád van csak az életben!

2012. jan. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%
Tipikus elkényeztetett tinilány viselkedés, akinek az öntudata nagyobb mint az esze. Nincs ezen mit csodálkozni.
2012. jan. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 bánomisén ***** válasza:
És az öcsédnek vagy bárki másnak a családból nincs ugyanannyi joga használni a közös asztalt, mint neked?
2012. jan. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%

Ennyitől meg akarsz halni?

Mert apukád azt mondta, hogy írjál a másik asztalon?

Ne nevettesd már ki magad!

Mi lesz, ha az egyetemen megbuksz egy vizsgán, vagy a főnököd majd rádszól?

Felvágod az ereidet ott helyben?

Vagy kiugrassz az ablakon?

Jó "nagy" gondjaid vannak, mondhatom!

"Írd az íróasztalodon!"

Mekkora sértés!

2012. jan. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!