Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség apám folyton ba**ogat?

Segítség apám folyton ba**ogat?

Figyelt kérdés
Ma is haza jöttem és rögtön tanulás?tanulás?Én leültem tanulni 40 perc múlva felállok,ide ülök a géphez,erre rögtön:ennyi volt a tanulás?-Mire tanuljak ha holnap csak tesim,etikám,irodalmam és németem lesz???-erre elkezdett velem ordibálni meg ilyenek....már hetek óta a k.urva tanulással baszogat.Pedig ő az alkoholista elba.szta az egész gyerekkoromat,3 éves korom óta iszik,nincs is szinte semmilyen jó emlékem vele kapcsolatban csak rossza :( és nem hajlandó elmenni.Már az öngyilkosságon is gondolkozok :SSS
2012. jan. 12. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Jelentsd fel
2012. jan. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Amiért azt mondja a kölkének, hogy tanuljon? Ezért biztos lecsuknák. :))
2012. jan. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Nálunk szerencsére nem alkoholista az apám, de nekem is eléggé megnehezíti az életemet (attól függetlenül, hogy jól eltart) gyerekkoromban elég hiperaktív voltam és totál lenyomott nem hagy kibontakozni kb úgy ordibát velem meg kezelt mint egy felnőttet. Nem tudok önmagam lenni amíg itthon lakom.

Ha elutazok családtól pár napra totál más ember vagyok.


Tanuld meg függetleníteni magad töle érzelmileg. De csak akkor csináld, ha te úgy látod a legjobbnak. Én úgy tudom megvédeni magam ha falat rakok magunk közé. Ez se egy kellemes állapot.

Szerencsére sokat változott a faterom az elmúlt időben, de még mindig nem türi hogy teljesen önmagam lehessek a természetes energetikusabb szintemen.

Egy dolog amit biztosan jó hogy ne érezz utálatot, csak az életedet keseríted el vele

2012. jan. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Na most az azért erős, hogy öngyilkos akarsz lenni, mert apud azt akarja, hogy tanulj. Az lenne a durva, ha jóhiszeműen hagyná, hogy gépezz és le se sz*rná a tanulmányaidat.
2012. jan. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%
és fáj?
2012. jan. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ugyan ez van velem is. Részvétem! <3
2012. jan. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
29%
Mondd meg neki, hogy ha felnősz, és erősebb leszel, szét fogod verni mint a szart, ha nem hagy békén.
2012. febr. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kívülről úgí látom, hogy ha apukád alkoholista, de téged noszogat,

az azt jelzi, hogy ő is felfogja, hogy a saját életét elcseszte, de szeret téged, és azt akarja, hogy neked könnyebb legyen, ahhoz meg - valljuk be - tanulni kell.

Úgyhogy fordítsd le az ő szerencsétlen önkifejezési módszerét, és értsd meg, hogy tényleg tanulni kéne.


És ezekre a tárgyakra tényleg nem elég 40 perc.

Nem igaz, hogy legalább egyszer átolvastad az órán leadottakat, és a feladottakat, és még házit is írtál ?!


De végül is te is elcseszheted most az életedet.

Annyival több lesz legfeljebb az utcai pillangó, vagy a tróger, aki csak a testi erejéből tud megélni, de csak amíg le nem rokkan.

2012. febr. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Illetve nem az én apukám a világ legjobb apucija :)
2012. júl. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!