Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most miköze van ehez? És...

Most miköze van ehez? És miért kell folyton leégetnie? És ha "papucs" mit tegyek hogy ne legyen az? Mit okoskodik apám?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok, a barátommal már 1,5éve együtt vagyunk.

most is itt volt és apám mindig mondja rá hogy papucs:O

Fogalmam sincs miért lenne papucs mellettem.

Szeret engem, ez a papucsság? o.O

És apám mindig engem fikáz, hogy én elnyomom és csicskáztatom meg papucs mellettem a gyerek és úgy sajnálja. Barátom szerint nincs így. Egyáltalán nem papucs, kinyitja a száját, dönt, stb. tud érvényesülni.Nem bólogat mint 1 pincsi.

Meg cigizek már2 éve, és tegnap barátomnak adtam a cigit, h apám ne lássa, h én bagózok.

erre ma elkezdi apám a reggelinél, h az csak egy dolog hogy a pasim cigizik, de én ne merjem mert ez meg az lesz ha rájön...


2011. jan. 22. 12:32
 1/8 A kérdező kommentje:

meg hogy én szarul bánok a pasimmal, és apám annyira sajnálja emiatt, meg részvételét nyilvánitja hogy pont velem jött össze

Meg ilyen dumákat engedett el ma:O

és nem poénból.

Most mitől papucs mellettem? hogy énis elmondom a véleményemet meg amikor ittvan kinálom kajával meg minden? meg olykor megkérem h segitsen 1-2 dologban a pasim?

Vagy én nem vagyok ember? egésznap kussolnom kéne vagy mivan?

2011. jan. 22. 12:42
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz Vele. Attól szerintem nem lesz papucs a férfi, ha besegít, sőt ez kéne, hogy legyen a normális.

Apukád pedig vagy nem bírja a párod és ezért csinálja, vagy ő otthon ahhoz volt hozzá szokva, hogy ül a tv előtt egy sörrel a kezében, Anyukád meg körbe ugrálta.


Ez ma már nem a női rabszolgaság kora.. szóval ha valami nem tetszik neki, akkor ez van. Ha együtt éltek a pároddal és nincs szükségetek az Ő anyagi támogatására, semmi köze hozzá, hogy Ti mit miért csináltok.


És ezt meg is mondhatod neki finoman. Fel kell világosítanod, hogy Te már nem a pici lánya vagy, akinek megmondhatja mit és hogyan csináljon.

2011. jan. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyszerű a magyarázat. Apád a tulajdonaként kezel. És azt akarja, hogy ez továbbra is így maradjon, vagyis hogy a kedvesed ne "vehessen el" tőle. Állj ki a párod mellett és tegyetek rá! :)
2011. jan. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Apád szánalmas.
2011. jan. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
szokj le a cigiről! az sz@r...
2011. jan. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

és vagy akkor kap el ha elmegy a pasim és mondja h ő egy papucs meg én egy terrorista vagyok mellette és tönkreteszem

vagy akkor áll nekem ezekkel ha ittvan és pl csókolózunk vagy kinálom vmivel...

de mit kéne tennem? legyek 1 fűcsomó csendben???

2011. jan. 22. 13:06
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Én lehet megkérdezném,hogy nincs e jobb dolga mint téged csesztetni és hogy esetleg fáj e neki,hogy Ti boldogok vagytok?!
2011. jan. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az a régimódi típus az apád?
2011. jan. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!