Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki huszonx évesen sem...

Ha valaki huszonx évesen sem találja önmagát, hogyan lehetne rajta segíteni?

Figyelt kérdés
Lehet-e beleszólása egy rokonnak, persze csak segítő szándékkal? Nem lustaságról van szó, hanem arról, hogy se hivatásban, se hobbiban nem talált olyat, amibe "szerelmes" tudna lenni, így nincs motiváció. Lehet, hogy nincs is ilyen? Vagy előbb-utóbb mindenki megtalálja? Csak nehogy túl későn legyen az az utóbb.

2012. jan. 20. 04:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én szerettem volna kiskoromtól kezdve régészkedni, de abból Mo.-n nem lehet megélni szóval feladtam. Tényleg munka területén a mai napig nem tudom, hogy mit kezdjek magammal, bár ettől függetlenül van hobbim, és letudom magam kötni. Na de hogy mit dolgoznék szívesen, azt a mai napig nemtudom...
2012. jan. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én azt tudom, hogy én sose tudtam mi szeretnék lenni ma sem tudom igazából (36N).

Hobbim sincs. Van,hogy rámjön, és anyukámnak pötyögök, hogy hogy lettem én ilyen azt sem tudom mit akarok, de rámszól, hogy lehet, hogy nekem ez az életem, hogy anyuka vagyok. Persze előtte dolgoztam amibe szerelmes nem voltam, de jó volt. Örültem, hogy van állásom, és nem volt nehézkes bemenni, még talán szerttem is.

Azt tudom, hogy anyukának bár nehéz lenni, de szeretem, és úgy gondolom nem csinálom túl rosszul, szóval igaza lehet anyukámnak. NEm biztos, hogy el van veszve, akinek nincs különösebb elképzelése, ha közben azért valami hasznosat mindig csinál.

Ha sportol is jó, ha barátai vannak is jó, sokminden van, nem csak ez a két dolog teheti össze az embert, hogy mit dolgozik, vagy mi a hobbija.

Ha egyszerűen jól kijön másokkal is jó pont az is Ő , nem kell mindenkitől elvárni, hogy karrierista legyen mondjuk.Ha neki magának van baja ezzel a témával, akkor csak fel kell őt ébreszteni azokra a dolgokra, amit jól csinál. Egyszerűségekre akár.

2012. jan. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A 34 éves feleségemnek az annya mondta meg , hogy nem kell, hogy gépészmérnök legxen kb 3 félév, ha nem varrónő legyen . Teljesítményalapú mininál bér. Akkor ebből tudod mi a dolgod. Tégy rá székletet.
2012. jan. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Bocs, utolsó, de ez nem egészen világos.
2012. jan. 25. 23:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!