Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyen a szülő? Ha nagykor...

Mit tegyen a szülő? Ha nagykorú lányát teljesen uralja a barátja. Követelőzik. A lányom irányíthatatlan lett, én már idegileg kikészültem. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
2009. máj. 27. 06:54
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
07:22 vagyok, valaki kérdésére mondom, hogy két felnőtt gyerekem van. Nagyon önállóak és szabadok, saját életüket élik. Mint szülők mindenben támogatjuk őket, de nem korlátozzuk. "Világgá" mentek, de állandó a kapcsolatunk, és kölcsönösen elmegyünk egymáshoz, amennyire lehetséges. Elégedett vagyok, mert boldognak látom, őket, és azért is, mert megtalálták önmagukat. Na jó, ez így nagyon példásnak tűmik, persze megy a könnyhullatás a reptéren mndig. De aztán helyreáll a nyugalom, nekünk is megvan a saját életünk, és azonkívül várjuk a legközelebbi alkalmat. Unoka nincs. Azt hiszem, ha lesz, vagy lenne, akkor összeköltöznénk, vagy ki tudja...
2009. máj. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!