Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha az anyám lusta...

Mit tegyek ha az anyám lusta dolgozni?

Figyelt kérdés
4-en élünk 1 fizetésből,ami nagyon kevés.Anyám nem akar dolgozni.Mit tegyek?Utálom ezt a szegénységet.
2009. máj. 26. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj. Az egyetlen amivel előrébb juthatsz.
2009. máj. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

tanulj és vállalj egy diákmunkát!!hány éves vagy?

Amúgy az nem jó h az anyukád nem dolgozik:S lustaság..én anyám is ilyen volt..sokat szenvedtem emiatt..mondtam neki h nem otthon ülni kell..hanem dolgozni..

2009. máj. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ott hagynám a fenébe egymagára és próbálja meg csak magát eltartani, nem hogy még plusz 3 embert!
2009. máj. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hány éves vagy, de ha túl fiatal vagy, akkor várnod kell, de ha elmúltál 16, akkor tényleg vállalhatsz diákmunkát, és a keresetedet költsd magadra!
2009. máj. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad mennyi idős vagy, de el is költözhetsz, igaz nem lesz könnyű, de tudni fogod, hogy csak magaddal kell törődnöd. És igazuk van azoknak, akik azt tanácsolják hogy tanulj! Hosszú távon ez a megoldás.
2009. máj. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudsz csinálni semmit anyukádat te úgysem tudok megváltoztatni, ha ő nem akar magától.

Max tényleg diák munkát tudsz vállalni, hogy költhess magadra. De az nem olyan egyszerű, mint egyesek hiszik. Anno én is leadtam a papírom több szövetkezethez is, beikszeltem minden munkát, hogy elvállalom, minden délután egész hétvégén ráértem volna, csinos is vagyok (nem vicc ezt is ki kellett tölteni), két nyelvvizsgám van, értek a számítógépen mindenhez stb. És tudjátok hányszor hívtak? Egyszer sem.

2009. máj. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!