Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom nem akar velem összekölt...

Párom nem akar velem összeköltözni! Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Párommal 2 éve vagyunk együtt. Én már egy ideje össze szerettem volna vele költözni, de egyetemre jártam és azt mondta várjuk meg, amíg végzek és lesz munkám.

Végeztem, találtam munkát próbadiőm is letelt.

Felvetettem neki, hogy mit gondol az összeköltözésünkről.

Azt mondta ő egyenlőre még nem szeretné, korainak érzi és még nincs felkészülve rá.

Nagyon csalódott vagyok én már alig várom hogy vele éljek és főképp távol a szülőktől, saját életet élhessek. Ő idősebb nálam (29) mégis még mindig szüleivel él.

Azt mondta neki szüksége van egyedüllétre is és fél, ha együtt fogunk élni rátelepszem. Azt is mondta hogy szerinte a kapcsolatok túlnyomó többsége az összeköltözés után megy tönkre. (Ez lehet, hogy így van, nem tudom és igazából nem is érdekel. Ha tönkremegy egy kapcsolat akkor annak oka van és sztem jobb elöbb, mint később.)

Ugy érzem kezdek kiábrándulni belőle. Ugy érzem néha jobban szeret egyedül lenni, mint velem. Normálisan beszélgetni sem lehet vele, mert nem szeret beszélgetni.

Nem is ismerem igazán és ha belegondolok nincs is olyan ember, aki igazán ismeri.

Azt gondoltam összeköltözés legalább eldönti van-e jövőnk.

Szeretem ő is szeret. De ő sokkal jobban ismer engem, mint én őt.

És ha soha nem is akar összeköltözni velem? Ha csak az időmet pocsékolom?!?



2012. jan. 16. 00:13
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
100%
Engem is érdekelne
2016. nov. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
100%
engem is :D meg a 20as valaszolot is hogy Ti azota megoldottatok-e?
2017. jún. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

Sziasztok! Engem a kérdező és a válaszolók is érdekelnek.

A párommal másfél éve vagyok együtt és felmerült valahogy a költözés. Ő az anyjával lakik, és én sem egyedül lakom, de ketten lakunk egy lakásban. Azt felelte a kérdésemre, hogy összeköltözne e velem, ha egyedül laknék, hogy nem... Mikor faggatni próbáltam, csak annyi választ adott, hogy mert csak és elröhögte..25/L

2022. máj. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Engem is nagyon érdekelne. Igaz én csak fél éve vagyok együtt a párommal, de valahogy mégis szóba került már, hogy mit gondol az együttélésről, és nagyon nem bíztató dolgokat mondott. Neki mondjuk van saját háza, nekem is lakásom, illetve neki van 2 gyereke előző kapcsolatából. De mindig szkeptikus, és attól fél, hogy ha összeköltöznénk, egymás agyára mennénk egy idő után, meg hogy ő "függetlenebb" típus.
2022. aug. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!