Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Alig találkozunk párommal!...

Alig találkozunk párommal! Elegem van! Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Párommal 2 éve vagyunk együtt. Tudtam, hogy fontos számára a sport így fogadtam el, de ugy érzem belefáradtam.

Elegem van abból, hogy jobb esetben heti 2szer ha látom. Abból talán 1 éjszakát együtt is töltünk, de van hogy csak átugrik pár órára.

Sokat dolgozik mellette edzés és a sor végén vagyok én.

Mindig ő mondja meg mikor találkozunk, szinte egy hétre előre megvan a "beosztásom", hogy mikor áldoz rám egy kis időt a párom.

Szeretem, de ez így nem mehet tovább.

Kompromisszum kész vagyok, én is sportolok, tanulok, dolgozok. De mégis bármit elhalasztanék/lemondanék miatta. De fordítva koránt sincs így. Folyton én alkalmazkodom hozzá, én szervezem át a programom, napjaimat.

Nem azt kérem, hogy hagyja abba az edzéseket/ csak velem foglalkozzon. De ennél többet igényelnék, nem kell folyton velem lennie..de mégis.

Én akarok lenni a legfontosabb és utánam jöjjön minden más!

Ez önző dolog a részemről? Mert ugy döntöttem választás elé állítom, mert belefáradtam az egészbe.

Mit gondoltok?



2012. jan. 12. 20:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%
ez csak 2 év. képzeld el 10 év mulva. az ilyen sportörülteknek a sport az isten. én dobnám. nem ér ennyit az egész.nekem olyan társ kell akikkel hasonlo hobbijaink vannak és együtt is tudjuk öket csinálni. az a legjobb. igy csak idegbajos leszel más nem...
2012. jan. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%
Miért nem éltek együtt?
2012. jan. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%

Versenyszerűen sportol? Ha igen akkor ne csodálkozz.


Azt hogy te mit teszel meg mit nem azt ne keverd bele!

2012. jan. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
58%
Heti 2-szer ha látod és egy együttalvás az semmi, főleg így, hogy már 2 éve együtt vagytok. Oké, hogy vannak neki fontos dolgok, de én is ki lennék akadva a helyedben. Különbözőek az igényetek, és ezt főleg te nagyon megszenveded. Szerintem beszélgess el vele, és ha azt látod, nem változik, akkor válts.
2012. jan. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
Ami nem megy, azt kár erőltetni. Más a beállítottságotok, lehet, hogy más lány ezt elfogadná és nem úgy viselné, mint te. Beszélj a problémádról nyíltan, őszintén neki, lehet, hogy változtatni fog. A lényeg az őszinteség, elengedhetetlen egy kapcsolatban.
2012. jan. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%
Ó, de ismerős történet! Barátnőméknél dettó ugyanez a helyzet, a pasi dolgozik, aztán foci, aztán tenisz, haverokkal egy-egy sör, aztán jöhet a barátnőm. Ők közben össze is házasodtak, de a vége az lett, hogy a barátnőm csalja a férjét. Megkérdeztem miért, ugyanis én elítélem a hűtlenségét, erre azt válaszolta, hogy ő szereti a férjét, de neki kell azt éreznie, hogy nő, és ezt tőle nem kapja meg. Eleinte sírt, hőbörgött, hogy együtt legyenek, aztán belefáradt az egészbe, és félrelépett. Én személy szerint biztos nem bírnám elviselni ha a lista végén lennék. Mondd meg neki, hogy neked ez így kevés, és ha nem hajlandó picit is változtatni, akkor sajnos más utat kell választanotok. Ő jobbra, te balra.
2012. jan. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogadtad el. Ha elfogadtad volna, ez a kérdés nem született volna meg. Max. beletörődtél, és nagy különbség.


Nekem is az jutott eszembe, amit már írtak: együttélés.


Szerintem ez az egyetlen esélyetek, hogy együtt maradjatok.

2012. jan. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Őszinte vagyok vele. Ezeket mind elmondtam már neki, mostanába egyre gyakrabban. Ő ebből annyit fog fel, hogy "hisztizek".

Azt mondja, mindennél jobban szeret és legyek türelmesebb vele. Már beszéltünk összeköltözésről igazából fél éve "téma" nálunk. Majd mindig megkapom azt, hogy később/ majd/nemsokára stb.

Tudom, hogy szeret de elfáradtam. Magányos, ingerült és hisztérikus leszek lassan.


Nem bírom elviselni, hogy 2 év után, én vagyok az utolsó a "rangsorban".


Nem versenyszerűen sportol egyszerűen sport megszállott. Tényleg nincs problémám ezzel, nekem is fontos a sport. Nem is kellene, hogy együtt sportoljunk.

De min. 3 napot/éjszakát akarok hetente az életéből.


Soha nem csalnám meg, ezzel nem tudnám megalázni. Tisztelem annyira és becsülöm annyiba a kapcsolatunkat hogy szakítok, ha nem lesz változás.

2012. jan. 12. 21:16
 9/19 anonim ***** válasza:
94%
Én ezt nem is nevezném kapcsolatnak. Ha két év után is itt tartotok (heti két találkozás, elhúzódó összeköltözés stb.), akkor nem sok értelme van együtt lennetek.
2012. jan. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
96%
Mindig te alkalmazkodsz és ő úgy ugráltat ahogy akar. Csak a szex miatt ugrik fel. Ez kihasználás, próbálj kiszeretni belőle, ebbe bele fogsz fáradni, később meg szégyelni fogod, hogy ezt megengedted neki.
2012. jan. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!