Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Alig találkozunk párommal!...

Alig találkozunk párommal! Elegem van! Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Párommal 2 éve vagyunk együtt. Tudtam, hogy fontos számára a sport így fogadtam el, de ugy érzem belefáradtam.

Elegem van abból, hogy jobb esetben heti 2szer ha látom. Abból talán 1 éjszakát együtt is töltünk, de van hogy csak átugrik pár órára.

Sokat dolgozik mellette edzés és a sor végén vagyok én.

Mindig ő mondja meg mikor találkozunk, szinte egy hétre előre megvan a "beosztásom", hogy mikor áldoz rám egy kis időt a párom.

Szeretem, de ez így nem mehet tovább.

Kompromisszum kész vagyok, én is sportolok, tanulok, dolgozok. De mégis bármit elhalasztanék/lemondanék miatta. De fordítva koránt sincs így. Folyton én alkalmazkodom hozzá, én szervezem át a programom, napjaimat.

Nem azt kérem, hogy hagyja abba az edzéseket/ csak velem foglalkozzon. De ennél többet igényelnék, nem kell folyton velem lennie..de mégis.

Én akarok lenni a legfontosabb és utánam jöjjön minden más!

Ez önző dolog a részemről? Mert ugy döntöttem választás elé állítom, mert belefáradtam az egészbe.

Mit gondoltok?



2012. jan. 12. 20:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
49%

Ha 2 év alatt nem változott akkor nem is fog. És az milyen dolog már, hogy beosztja mikor találkozzatok??

Ha szeretjük a másikat akkor mindig tudunk rá időt szakítani, ha nem is napi szinten, de min 3 napot egy héten.

Párom napi 13 órát dolgozik, mikor haza esik hulla fáradt, így nem várom el, hogy leutazzon hozzám (40 km lakunk egymástól) így én alszok náluk.

Nálatok nem lehetne megoldani, hogy te mennél hozzá aludni, vagy fordítva?

De végül is én úgy "látom", hogy minden egyéb fontosabb, mint te! :(

Hajrá, sok sikert!

2012. jan. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
50%
Leírom az én kapcsolatomat, hogy érezd a különbséget. Ez kb. az első két év volt. Havi 200 sms, 200 neki 200 nekem. Ezek kívül 20 ezres telefonszámlák a beszélgetések miatt. Mindennap összefutottunk hacsak negyed-fél órára hogy jól megölelgessük egymást, amiből minimum egy óra lett. Egyszerre hívtuk, gondoltunk egymásra, ugyanazt írtuk, mondtuk egymásnak. Megéreztük a másikkal mi történhetett. Nem megbántani akarlak, de a kapcsolatnak ilyesminek kell lennie az elején, mi lesz később. Amúgy ennyi jár mindenkinek. Ezt nevezik kölcsönös szerelemnek.
2012. jan. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
23%

Már ne haragudj, de ez tényleg önző dolog! Nem sajátíthatod ki a párod annyit szán rád a szabadidejéből amennyit akar. Persze finoman lehet neki jelezni, hogy neked ez nem esik jól! Beszélgethettek arról kívántok e tenni valamit ennek érdekében vagy ő ezen túlmenően nem hajlamos a kompromisszumra. Amennyiben így van, nem kötelező szenvedned. Szakítasz vele és a dolog le van zárva. Tudom kissé nyersnek tűnik ez a megfogalmazás de a szeretetet és a törődést nem lehet kierőszakolni! Az vagy jön vagy nem.

Üdvözlettel: Mike

2012. jan. 13. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

Még annyit fűznék hozzá:

Nem tudom milyen a kapcsolatotok, de ne hagyd, hogy a párod irányítson! Ha úgy érzed áldozatokat hoztál érte ezentúl ne tedd meg. Sose adjál többet mint ő neked.

2012. jan. 13. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenki érdekében hagyni kéne ezt a kapcsolatot.

Egy példa: a párommal mikor megismerkedtem, nem párkeresési célból, hanem egy egyesületbe kerültünk, még volt vkije. Ő sportoló volt, a bnője egy hétköznapi lány. Aztán köztük vége lett, mert semmit nem csináltak együtt, csak max otthon megnéztek egy filmet. Mi összejöttünk. Mindketten sportőrültek vagyunk, de együtt. Heti 3 közös edzés, emellett járunk még különböző sport kapcsán csomó helyre, együtt, ezek alatt gyönyörű helyekre megyünk, és az élmény közös lesz.

Szóval mire 2 éve együtt voltunk, rengeteg közös szép élményünk volt, és ezt heti 1 nappal nem tudtuk volna elérni.

2012. jan. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ez nem kapcsolat, és nem szeret. Csak mondja.Mondani bármit lehet, de amit tesz, abból egyértelmű,hogy csak úgy vagy neki, mert nincs jobb, vagy mert nem is kellene, csak hát presztízs. Akit szeretek, azzal együtt akarok lenni, a nap 24 órájában. Ha ez nem így van, ha csak 12-t, akkor fele annyira szeretem, mint kellene. Ha csak 5 percet... De ezt te is tudod, csak nehéz lépni. Kell, mert tőle nem várhatsz semmit.
2012. jan. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Én valószínű szakítanék vele, mert nem szeret, az utolsó helyen vagy nála csak kell neki valaki, hogy megkapja, azt, amit egy barátnőtől meg lehet kapni.

Hidd el, ha szeretne akkor összeköltöznétek, meg legalább úgy szerezné a napjait, hogy tudjatok találkozni, többször, mint heti 2x- pár órára...

Nekem volt hasonló kapcsolatom, úgyhogy abszolút megértem mit érzel. Nálunk is ugyanez volt, hogy én "hisztizek", de ez nem hiszti, hanem normális ember igény, hogyha párkapcsolatod van, akkor azt akarod, hogy a párod részese legyen az életednek, hogy legyenek közös élményeitek, és ne heti pár órában merüljenek ki a találkozások...

Én még annyit tudok javasolni neked, de csak próbaképp, hogy te is hasonlóan légy elfoglalt, hátha akkor észbe kap. Legalábbis, ha tényleg szeret, és időben feleszmél, akkor rájön, hogy változtatnia kell. Úgyhogy szerintem egy ideig ne keresd őt, semmilyen formában, ha pedig majd ő keres, akkor találj magadnak kifogásokat (próbálj elfoglaltnak tűnni, ahogy ő, akkor lehet rájön, mennyire gáz, hogy ő van az utolsó helyen és minden más fontosabb).

Ha ez se működik, mert elfogadja, hogy dolgod van, és ő se keres, akkor tényleg hagyni kell....


Az ilyen embereknek szerintem a személyiségükből kifolyólag is első önmaguk, meg hogy megvalósítsák magukat (hobbi, sport, munka által...), utána esetleg jöhetsz te ...

2012. jan. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A párodnak egyértelműen harmadrangú dolog vagy az életében és hiába állítod az ellenkezőjét, te ezt képtelen vagy elfogadni, ami amúgy teljesen jogos. Gondolom nem 14 évesek vagytok már. A legnagyobb baj az, hogyha igazán szeretne a barátod és fontos lennél neki a kapcsolatotokkal együtt, megteremtené az egyensúlyt. Én nem nagyon kapálóznék olyan pasi után, aki ennyire tojik rám, bocs.
2012. jan. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

az elején lepasszolnám azon a számomra kitűzött heti egy napon, hogy "csibike, nem érek rá, mert a barinőimmel talizok, tudod, hogy ez jár nekem is". Aztán meglátnád, mennyire vagy fontos neki, hajlandó-e változtatni.

Aztán, ha Ő elkezdene hisztizni, akkor úgy kivágnám, mint a macskát....lesznek egy házasság életében nehezebb akadályok is, mint a láthatás, amit le kell küzdeni, akkor mi lesz?!


Fiúismerősöm anyukája eltörte a lábát, kicsi fiacskája ahelyett, hogy otthon segített volna, elment a haverokkal focizni. Anyukája fél lábon ugrálva készítette neki a kaját, hogyha kicsi fiacskája hazajön éhesen, a tányéron legyen. (egy ilyennek gyereket szülni ???!!!! NA, NEM!!!!)

2012. jan. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!