Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztek a világváge 2012....

Hisztek a világváge 2012. dec.21-ben?

Figyelt kérdés
Családomban és barátok között is egyre többen buggyannak meg. Plussz szabit vesznek ki, meg közlik hogy az életük utolsó egy hetében tuti nem dolgoznak meg meg ilyesmik. Teljesen meghibbantak. Eddig semmi bajom nem volt, de kezdenek ráparáztatni a dolgokra.
2012. jan. 10. 17:51
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

Ez megint egy 762186412761 számú néphülyítés.

Aki elhiszi, az láma -.-

2012. jan. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2012. jan. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%

Világvége nem lesz, de ideje, hogy az emberiség eltakarodjon erről a fölsgolyóbisról. Remélem, hogy hamarosan megtörténik, mielőtt visszafordathatatlanul tönkreteszik ezt a bolygót.

(Egy magát - az emberek által elkövetett szörnyűségek miatt - már nem embernek valló tudatos lény.)

2012. jan. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én hiszek benne, a körülöttem lévők hülyének néznek persze miatta de nem tom én elhiszem, vagy ha nem is világvége de biztos h lesz vmi.
2012. jan. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én nem. Szerintem csak itt ért véget a Maja naptár...amikor tervezték a naptárat, gondolom arra gondoltak, hogy egy ideig jó lesz...

A szenzáció miatt keverték egybe a világvégével.

2012. jan. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

NEM

:DDDD

2012. jan. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
először is azt tissztázzuk hogy az nem kifogás hogy régebbre is josolták ugyanis...NEM a maják mondták, és attol hogy aztmondod hogy holnap nem fogsz meghalni mert tegnap se haltál meg, attol fügetlenül még meghalhatsz ..leforditva az hogy régebben nem történt meg attól most megtörténhet. Ezt tisztázva a következö dolog az hogy tény még a NASA is alátámasztotta hogy 2012 ben a naptevékenységek (napkitörés)-ek a legerősebbek lesznek, ennek hirtelen klímaváltozás vagy időjárást is befolyásolhatja+ a föld gravitáciojára is hatással lehet, és a műholdaknak is annyi és áramse lessz.. Gondoljatokcsak bele évekbe telhet az elektromos hálozat helyreállítása és mivel manapság mindent a gépek irányitanak és számítógépek ez szarügy mer megáll az élet és ha ez bekövetkezik fosztogatások és gyilkosságok jelentősen megugranak és káosz lessz, De azt is el mondhatjuk hogy annak hogy 2012 december 21.-én lessz ´világvége´ ugyan akkora esélye van minthogy holnap már nemlessz világ... Mellesleg a maják sem valaminek a végét várják hanem valaminek a kezdetét.. És egyébként az emberiség szinte tudatosan kiirtsa magát 2012-nélkül is... Szóval 2012 világvége vagy sem nem ugy kell elképzelni ahogy a filmekbe van hanem amit leirtam gogynemlessz áram és fosztogatás és gyilkolás lényegében harc az életért, persze a filmes verzió semkizárt mint ahogy azsem hogy lessz e egyáltalán valami de egyvalami biztos senkisem mondhatja azt hogy nrm lettünk figyelmeztetve, ebben a témában mindenkinek szíve joga dönteni hisz benne vagy nem ez szabad döntés a sorsunkat nem lehet befolyásolni akkor sem ha hiszünk ilyenekben és akkor sem ha nem. Nah ennyi lenne (aki értelmesebb az ezt fogja érteni aki nem az pedig harcolni fog az mellet hogy ez hülyeség....)mondok még pár dolgot a világvégéhez nem pont 2012 höz de csak képbe legyetek mer ezt birom hogy ilyenekre rávágják hogy hülyeség meg stb miközbe semmitse tudnak ezek... Szóval tudtátok e hogy az ürbe több milliárd objektum van amik közül bármelyik bármikor becsapodhatna? Ugyanis lehet észrese vennénk csak amikor már késő.. Gondoljatok bele MILLIÁRD mennyiség.. Lehetetlen mindegyiket figyelni és lehet hogy egy ilyen telibe kap minket 2012-ben nefeledjük a dinokkal is ez végzett...a másik dolog van amerikába a yellowstone nemzeti park, tudtátok hogy az a föld eggyik legnagyobb vulkánja felett van? Ez miatt van ott annyi gejzir és az a vulkán rettentően aktív és bármikor kitörhet.. Nah igen messze vagyunk lehet de a kicsapodó hamu és füst ide is eljönne és befedne mindent+ sötétségbe burkolná az eget és éjszaka lenne mindíg amig felnem oszlik... És ez KATASZTROFÁLIS dolgokhoz vezethet.. Még egy dolog ami bármikor megtörténhet az a földrengés..tudtátok hogy ez intézte el japánban az atomerőművet? Iszonyatos pusztító ereje van és tényleg bármikor bekövetkezhet,, Akkor ottvannak még a szélviharok is azaz tornádok ... Elég hirhedt a Catrina hurikán ami bazinagy pusztitást végzett...ezis megtörténhet bármikor.. Szoval ennyi lenne tehát nem ártana utána nézni ezeknek mer aki lófaszt se tud erről az mondhatjará hogy hülyeség...
2012. jan. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%
Mind a bunkók és a hüjék állítsak a világvégét. Ezeket elítélni is lehet hogy pánikot és hisztériát okoznak. Volt ilyen báljósló barátom is de módszeresen megértettem vele hogy eltakarodjon a szemem elöl mielőtt átdeformálom a fejét.
2012. jan. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

először tudd leirni a ''hülye'' szót utána pattogj*)

http://www.youtube.com/watch?v=ubdUroPAgCY ezt meg neked üzenem:) pámik keltés stb meg anyi hogy lehet pont ezér nemmondják te segg gondolkozz már:)IQ harcos

2012. jan. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem lesz világvége!!!!!! csak ahogy az asztékok megjosolták akkora válság lesz h egyszerüen nem lehet megélni drágul minden a pénzt meg csak lejjebb veszik 2012 decemberére éhenfog hallni a nép!
2012. jan. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!