Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztetek már ilyet? Mit kéne...

Éreztetek már ilyet? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Talán kicsit furán hangzik majd, és azt gondoljátok, hogy kár ezzel foglalkozni, de ha esetleg valaki érzett már hasonlót, vagy van valami tanácsa/véleménye, ossza meg velem :)

Szóval arról van szó, hogy van egy férfi ismerősöm, akivel pár hete elég sokat beszélgettem, és közben az az érzés fogott el, hogy ez a pillanat olyan sorsszerű, vagy nem is tudom hogy mondjam... valahogy azt gondoltam, hogy neki fontos szerepe lesz az életemben, vagy már pusztán azzal is fontos volt, hogy beszéltünk. Elkapott ez a gondolat, hogy ez az egész most nagyon fontos nekem, és nagy jelentősége van. Nem tudom miért, de nagyon fura hatással volt rám... tudjátok néha vannak olyan dolgok az életemben, többnyire apróságok, amiknél azt érzem, hogy oké, ez egy fordulópont, olyankor átértékelem a dolgaimat és irányt váltok...aztán eltelik egy kis idő, vagy akár pár év, és megint... és most ezt éreztem miatta. És azóta annyi pozitív dolog történt velem, átgondoltam csomó mindent, és minden olyan jónak tűnik, mintha adott volna egy kezdő löketet. Miért lehetett ez vajon ? Vannak vajon ilyen személyiségek, vagy hallgassak a megérzésemre, hogy ő egyszer tényleg fontos lehet még? Őszintén szólva elég sokat gondolkozok ezen, nem hagy nyugodni.

Ja és ne gondoljátok, hogy tetszik, nem akarok tőle semmit, van barátom, akit nagyon imádok :)

De mégis úgy érzem, hogy a végére kéne járnom ennek a dolognak, lehet, hogy fontos és sok múlhat ezen, bármilyen ostobán is hangzik :D...

talán írnom kéne neki erről? Hogy lehet egy ilyet megfogalmazni?

Kérlek, segítsetek, bármilyen válasz jól jön! :) Nagyon fontos ez most nekem!


2012. jan. 6. 00:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, mindenféle vallástól és egyéb nézettől mentesen, hogy azért találkozunk bizonyos emberekkel, mert üzenetet, választ a kérdéseinkre, kételyeinkre hoznak nekünk. Nem kell túlgondolni, kb úgy, ahogy látod, mintegy kezdő lökésként. Nyitott szívvel és lélekkel észre kell venni a lehetőségeket, a fától az erdőt.
2012. jan. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én hiszem, hogy mindennek oka van, ami velem történik. Mi sem bizonyítja jobban, hogy az exem bemutatott anno egy volt munkatársának, majd miután szakítottunk, tök véletlenül összefutottunk az utcán a sráccal, kiderült, hogy ő is padlón van, szakítottak a barátnőjével. Találkozgattunk, pusztán barátként. 7 évig legjobb barátok voltunk, majd ráébredtem arra (ő már korábban), hogy nekem Ő kell. Tavaly összeházasodtunk :)


Tudtam én is mindig, hogy okkal sodort össze az élet bizonyos emberekkel, csak sokszor idő kell, míg rájövök, hogy mi az az ok...

2012. jan. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!