Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nem erős ahogy reagál?

Ez nem erős ahogy reagál?

Figyelt kérdés

Édesanyámmal a kapcsolatom rohamosan rosszabbodik úgy érzem. A történet arról szól, hogy 2 hónapja van barátom ő az első szerelmi kapcsolatom. Régebben az volt a gond, hogy nem mentem sehova boldogtalan voltam. Most pedig boldog vagyok és mindig megyek valamerre. Sok időt töltök a barátommal is de azért a tanulást se hanyagolom el. Tegnap reggel mondtam anyumnak, hogy este nem jövök haza a barátomnál alszok. Ő lereagálta így, hogy azt csinálok amit akarok, felnőtt ember vagyok saját döntésekkel. Ő nem fog rám ezentúl mosni majd én kimosom a ruháimat. Így is lett este a barátomnál aludtam és tőle mentem reggel suliba. Reggel felhívtam anyumat aki közölte velem, hogy szólt az osztályfőnöknek, hogy figyeljen engem és ha nem megyek suliba akkor ő bejön és visz az igazgatóhoz. Beszéltem az ofővel aki megnyugtatott anyum csak ideges és félt nagyon. Nem értem miért ilyen bizalmatlan velem szemben sose adtam rá neki okot, hogy az legyen. Sose buktam még meg, sose volt még beírásom se és egy panasz se volt még rám. Most is 5-ös magatartás és 4-es szorgalommal zárnak le félévkor. Nagyon bánt ez az egész engem :( Igaz érettségi előtt állok de akkor is miért akar engem megfosztani a boldogságtól?

19/L


2012. jan. 5. 14:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a saját hibáitól akar megkímélni téged. Lehet, hogy ő akkoriban nem tudott ilyen egyensúlyt tartani tanulás és szerelem között. Tartsd az átlagod, maradj jó gyerek, és akkor idővel belátja, hogy alaptalan volt az aggodalma.
2012. jan. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!