Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehetne tenni a bátyámmal?

Mit lehetne tenni a bátyámmal?

Figyelt kérdés

28 éves.

Otthon él, havi 20ezret bead a háztartásba, de van egy saját háza amit 4. éve "újít".

A vakolatot leverték, meg megcsinálták a cserépkályhát. Ennyi.

Közben hazamegy bezabál, napi szintem négyszer zuhanyzik, hiába nincs otthon megy a számítógépe egész nap.

Ráadásul nem minimált keres. A bejelentett fizetése 250ezer körül mozog, plusz havi 50-100ezret maszekol.

Otthon semmit sem csinál, pedig a szüleink keztenek lerobbanni, mi járunk át segíteni, bármi meló van.

Ha apám beszél a fejével (ez nagy szó), akkor egy-két hétig segítőkész, aztán utána megint leül a seggére.


2012. jan. 3. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Ez egyértelmű. Amíg a szüleitek mosnak, főznek, takarítanak rá, addig ott is fog maradni.


Ez is csak nevelés kérdése.Puhány anyuci kicsi fiát neveltek belőle a szüleitek. Ideje lenne bekeményíteni, mert ez nem normális, hogy egy lassan 30 éves felnőtt férfi még mindig anyuci szoknyáját tapogatja.

2012. jan. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
36%
el kell zavarni otthonról és punktum ...vagyis mondani neki hogy ha nem javul akkor kívül tágasabb ...elég nagy fiú ahoz hogy megoldja a saját életét...és 300-350 ezerből mind össze 20E-t ad haza? hát ez is szégyenletes főleg úgy hogy semmit nem csinál ...nem szállodába lakik vazze ...a másik meg ő alapból ilyen sose fog megjavulni
2012. jan. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A szüleink őstermelők. most karácsonykor ellett az egyik tehén és méhcsavarodást kapott. Ilyenkor meg kell forgatni, 50-50 az esély hogy jó vagy rossz felé forgatjuk. A húgom dörömbölt az ajtaján, hogy másszon már elő, hajnali ötkor (én már ott voltam, úgy hogy én is és a családom is influenzás volt). Nem jött ki, le kellett vágni a tehenet.

Mák hogy a borjú túlélte. Saját magunk levágtuk és császároztuk a tehenet.

2012. jan. 3. 10:30
 4/7 anonim ***** válasza:
hoopp. Öcsém is ilyenfajta legény. 25 éves, többet keres, mint én, otthon lakik, viszontő semmit nem ad bele a közösbe. Sőt. Ha kaja van, maximum a tányérját mossa el...és ez a szüleid felelőssége. Az a baj, hogy ezt örökli az ember, sajnos valamit kezdeni kell majd vele.
2012. jan. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mármint a sggfej testvért örökli az ember, erre értettem...
2012. jan. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 28 évesen azért illene már megkomolyodni.Van munkahelye , nem rossz fizetéssel szerintem kényelmesen éldegélhetne külön is.Napi 4x zuhanyzik?Szerintem valamiféle kényszerbetegsége van vagy egyéb tisztasági probléma.A számítógép lehet azért megy mert tölt valamit.Én is valamikor bekapcsolom amikor gigányi adatokat töltök és közben el kell mennem valahova.
2012. jan. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A zuhanyzás abból az időből maradt vissza amikor segített itthon. Istálószag egyszerűen beveszi magát az ember hajába, bőrébe.

Ráadásul nem is APF, mert letojja az otthoni dolgokat, ha édesanyám kér tőle valamit, pl egy fűnyírózás.

A melója reggel nyolctól du ötig tart, csak hétköznap.

2012. jan. 5. 09:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!