Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi fér bele, ha részeg a párod?

Mi fér bele, ha részeg a párod?

Figyelt kérdés

Persze szilveszter. Ittas volt a párom, és egész jó volt amúgy minden, de 5 perccel előbb mentem a szobába. Hallom egyszercsak, hog az egyik nővel sutyorog, meg nevetgél az ablak alatt. Majd csattanós puszi, és mondja a párom neki, hogy milyen vonzó nő és 40-nek se néz ki. Aztán a nő, hogy neki mennie kell pisilni.


Mikor szóvá tettem neki, azt mondta, nem csinált semmi rosszat, és nem lépett át egy határt. Azóta meg jófej, de bennem seb maradt.


Nálatok


2012. jan. 1. 18:57
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

A csaj jófej volt. De mi van, ha valaki nem az? Akkor meddig megy el?

Amúgy tényleg közvetlenebb embertípus.

Én olyan családból jövök, ahol nem volt alkohol, ebben a témában nem vagyok szakértő. Bántott, hogy miért nem rám nyomult. (Mert rám nem.) És félek attól, hogy ledőlnek a korlátok részegen. Nem volt jó az évődést hallgatni az ablak alatt. Sőt, nagyon rossz. Fájdalmat okozott.

Olyan van, hogy valaki részegen sem lép át egy önmaga által szabott határt?

2012. jan. 1. 19:26
 12/18 anonim ***** válasza:
3%

Nálam az sem fér bele, hogy részeg legyen. Ihat, szokott is: havonta 1-2 sör. Most szilveszterkor is együtt ittunk meg egy üveg sört.

Ilyet, amit művelt a te párod, biztos, hogy nem tűrnék el.

2012. jan. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Ez akkor nem férne bele ha sokszor lenne részeg, és ha nem részeg akkor is csinálna ilyeneket.

De ha ismerem, tudom, hogy szeret, én is őt, és hát na egyszer ez lett, nem csinálnék problémát.

De a részegség nem kifogás, azért nem mindegy hányszor részeg.

Nekem már egyébként ha itt tartunk az nem férne bele, hogy részegre igya magát.

2012. jan. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az ablak alatti sutyorgás a fő problémád (problémátok), hanem, amit írtál, hogy a Párod rád nem nyomul...na ez már gond. Ha egy férfi a saját nőjére nem bukik, de másra igen az egy hatalmas párkapcsolati baj...

Meg kellene beszélni, lehet, hogy kezd a párod elhidegülni. Próbáljátok menteni a kapcsolatotokat, amíg lehet.

Sok sikert!

23n

2012. jan. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
a részegség semmiben sem felmentőbb körülmény, állapot, mintha színjózan lenne. amúgy meg ez az eset, engem azért nem borítana ki...nem történt semmi, egy puszin és egy kedves megjegyzésen kívül.
2012. jan. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
63%
le vagyok döbbenve hogy egy két embert nem zavar hogy ha a párja egy idegen embert puszilgat...ez számomra hihetetlen...ha nem is megcsalás a puszi de elég gusztustalan ha a párom a jelenlétemben idegen embereket puszilgat...lehet én vagyok maradi de nekem ez nem normális még részegen sem...bocsi...aki szereti a másikat nem fog másokat puszilgatni,nyilván nem azért puszilgatja mert baromi jó haverok akarnak lenni..jó mindegy leeht hogy ez valakinek elfogatható de nekem nem sajnálom..
2012. jan. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
arról nem is beszélve hogy téged nem tiszteletben tartva más nőkkel bókolgat te előtted és mások előtt ami elég megalázó gondolom neked is...no comment..akinek ez normális az nem volt még ilyen helyzetben mert akkor nem így reagálna sok válasz adó...én is voltam hasonló helyzetben és elég kellemetlen tud lenni egy ilyen jelenet,pláne mások előtt és pláne akkor amikor még egy puszi hallatszik...bocsi nekem úgy gáz ahogy van..részegség nem mentség semmire,bírom ezt a hülye dumát...
2012. jan. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
nem normális ez így kérdező..mi van akkor ha nem normális és mondjuk tetszik neki a fickó is?akkor az van hogy legközelebb egy jót dugnak egymással vagy még aznap...és mivel a párodnak ilyen könnyű elcsavarni a fejét bizony fenn is áll a veszély ha a nő ezt viszonozza is,most szerencséd volt mert nem viszonozta a nő,de ha nem így reagált volna ha nem adta volna alá a lovat a pasid vagy férjed nem állna meg az ágyig...ebben biztos vagyok..
2012. jan. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!