Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi fér bele, ha részeg a párod?

Mi fér bele, ha részeg a párod?

Figyelt kérdés

Persze szilveszter. Ittas volt a párom, és egész jó volt amúgy minden, de 5 perccel előbb mentem a szobába. Hallom egyszercsak, hog az egyik nővel sutyorog, meg nevetgél az ablak alatt. Majd csattanós puszi, és mondja a párom neki, hogy milyen vonzó nő és 40-nek se néz ki. Aztán a nő, hogy neki mennie kell pisilni.


Mikor szóvá tettem neki, azt mondta, nem csinált semmi rosszat, és nem lépett át egy határt. Azóta meg jófej, de bennem seb maradt.


Nálatok


2012. jan. 1. 18:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
43%

Hát, ebben tényleg nincs semmi. Attól, hogy vonzónak tart más nőket még téged szeret. Ittasan ezt épp ki is mondta. Egyébként sem gondolhatod, hogy csak téged lát szépnek.

Én pedig puszival köszönök mindenkinek, szóval ebben sincs szerintem semmi.

Én igazat adok a férjednek, semmiféle határt nem lépett át.

2012. jan. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
30%
Nálam a részegség nem kifogás. Semmivel nem nézek el több mindent részegen mint józanon. Amit a te párod csinált már nem fér bele.
2012. jan. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%

Kétféle módon lehet ezt mondani:

- flörtölve, amikor a bóknak oka van (viszonzást vár)

- tényként állítva, amikor csak megállapítod, hogy a korabeliekhez képest szuperül néz ki


Elsőt nem nézem el, másodikat igen.


Pia nálam nem mentség.

2012. jan. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
seemi gond azzal, ha tetszik neki valaki és meg is mondja. Nekem is tetszenek más pasik is, meg is mondom, de ez nem azt jelenti,hogy megcsalom. Ennyi.
2012. jan. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
15%

Seb maradt,ejnye már ha meg is dugja akkor tályog marad benned?


Vagy nem voltál részeg,vagy túl hülye vagy ahhoz hogy felfogd hogy aki részeg az részeg(és nincs gátlása).

2012. jan. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ennyi még józanul is simán belefér, még ittasnak sem kell lenni hozzá. Semmi rosszat nem csinált a párod.
2012. jan. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
hát ez eddig ok hogy tetszik neki,de azért a csattanós puszi az kicsit gáz...
2012. jan. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
19:11-nél van a pont;)
2012. jan. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok de szerintem ne foglalkozz vele. Én részegen minden nőt vonzónak találok és pár feles után mindenki a barátom :)
2012. jan. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mi a gáz a csattanós pusziban? Erotikus töltetű pusziknak nincsen csattogós hangjuk.
2012. jan. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!