Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tévő legyek? (Többi lent)

Mi tévő legyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Öreganyám kitalálta hogy nem az apámtól vagyok, mert nagyon hasonlítok a mostohanővéremhez. És már át is pártolta magához a fiát (apámat). Anyám is kezd elpártolt mellőlem. Otthon csak a veszekedés megy. Haveroktól Pasimtól eltiltottak, csak azért, mert megpróbáltam megbeszélni a dolgot velük. A mostohanővérem hozzám se szól még nem is köszön mióta öreganyám ezt kitalálta. Aki tud az legyen szíves adjon valami tanácsot hogy mit tegyek. Előre is nagyon szépen köszönöm!

2012. jan. 1. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Az a szomorú, hogy még ha igaz is lenne, akkor is, mégis mi a fenét tehetsz te arról?!


Szerintem állj a sarkadra, mondd meg nekik ezt, és azt is, hogy ha vitatkozni akarnak, tegyék, de ne rajtad verjék le. Amúgy meg lehet csinálni egy apasági tesztet, akkor kiderül, bármi is az igazság.

2012. jan. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! De aki öreganyám szerint az apám az nem egyezik bele a tesztbe.
2012. jan. 2. 14:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!