Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak anyám állandó...

Mit csináljak anyám állandó főzőmániájával?

Figyelt kérdés

már hónapok óta eldöntöttem,hogy le fogok fogyni,de annyira elegem van mostmár,hogy mindig akkor,amikor kibírom az első napot és a második napon kezdek belelendülni,hogy nem eszem édességeket,meg ilyeneket,anyám mindig pont akkor valahogy csinál vagy Lasagnét,ami a kedvenc kajám,és nem tudom megállni,hogy ne egyek meg belőle legalább 2 szeletet,vagy valami édességet,amit szintén imádok

és persze utána csodálkozok,hogy megint híztam egy csomót,és nem tudom leadni

azt csak nem mondhatom,hogy dugják el előlem,mer mondjuk nem is lenne nagyon hova...


mit csináljak? vagy valami módszer arra,hogy ne kívánjam állandóan ezeket?


14l


2011. dec. 31. 22:50
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
jó mondjuk lehet rossz helyre írtam..
2011. dec. 31. 22:51
 2/17 anonim ***** válasza:
70%
Milyen magas vagy és hany kg.?
2011. dec. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%

Van rá módszer, nem is bonyolult. Egy mondatot kell kitartóan ismételgetni: "Köszönöm, nem kérek."


*nem tudom megállni,hogy ne egyek meg belőle

Ne haragudj, de ez a te problémád, nem anyukád hibája.

2011. dec. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
28%
hmm, egyszerűen ne edd meg. Edd tele magad gyümölcsökkel, amikben kevés a kalória és akkor nem fogod tudni magadba tömni. Ne egyél húst. Kapásból ezek a tippjeim, de sosem fogyóztam. Azért remélem segít.
2011. dec. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Nem anyukád főzőmániájával, hanem a te "evésmániáddal" van baj. TE nem tudod megállni, hogy egyél. Akkor miért őt hibáztatod? Nem alkalmazkodhat az egész világ hozzád. Én is diétázom, és a bőr lesülne a képemről, ha elvárnám, hogy a családom is diétázzon velem. Nem is teszik, szóval náluk az élet megy tovább, mert az az én magán problémám, hogy le kell fogynom. Attól ők még főzhetik azt, amit szeretnek, és amit én is szeretek. Kibírom, kész.
2011. dec. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
egyrészt igen az akarateröd,másrészt ha sokszor eszel keveset azzal fogysz.egyél naponta minimum 5X de keveset. ezt ugy értem pl hogy én mondjuk kettészedem az ebéded. megeszem a levest majd egy két ora mulva a másodikat. vagy ha nem akarom szétszedni vagy nincs idöm akkor mindkettöböl feleannyit eszek mint amennyit ennék mert amit én is megbirnék enni azzal degeszre tömöm magam. én ezzel a modszerrel fogytam 8 kilot,nem tom nálad beválna e de be kell tartani ezt a kevés dolgot. igy én nem mondtam le se csokirol se a kedvenc kajámrol. csak nem tömtem meg magam.
2011. dec. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

22:54 160 cm és attól függ xd 55 vagy olyan 57 körül is néha


22:57 de nem válik be,ma is telezabáltam magamat banánnal meg naranccsal de utána anyám elkezdett ilyen sütiket csinálni és nem bírtam megállni :S

2011. dec. 31. 23:07
 8/17 A kérdező kommentje:
23:05 köszönöm:) amúgy grat hogy sikerült leadnod 8 kg-ot :) ezt én is kipróbálom :) bár nehéz lesz,eddig sosem ettem még egy nap 5x
2011. dec. 31. 23:08
 9/17 anonim ***** válasza:
Kérd meg anyukádat, hogy segitsen Neked a fogyokuradban avval, hogy csak olyat főz, ami a menüdbe illik!
2011. dec. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
23:41 köszi :) ugye ha mondjuk főtt csirkehúst eszek,ami nem zsíros,meg ilyen mindenféle főszeres,csak egy sima főtt hús,rizzsel,az nem hízlal?
2011. dec. 31. 23:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!