Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

6 hónapja rendszeresen találkozgatok a párommal. Azonos megyében lakunk, de különböző városban. A kapcsolatunk jó, jól érezzük magunkat egymással.

Tegnapelőtt kicsit későn írtam neki SMS-t, erre tegnap este amikor személyesen együtt voltunk, megkérdezte, hogy vártam-e őt tegnap egyáltalán, mert hogy sokára írtam neki SMS-t. Kicsit akkor már elgondolkodtam és azért nem írtam neki, csak délután, mert a szilveszterről még nem beszélt nekem egyáltalán. Holott azt már tudom, mondta, 30-án lesz utoljára szolgálatban.

Ma reggel rákérdeztem, h. mikor találkozunk legközelebb, Szilveszter? Hogy tervez?

Erre azt felelte, gondterhes-szerű arccal, h. a haverjával már hónapok óta nem találkozott és úgy gondolta, velük lesz (a haverjával és annak felesége, baráti köre). Mivel egész évben elfoglaltak és most lenne lehetőségük jól szórakozni. Mindjárt hozzátette, hogy menjek én is.

De ez zavar engem.

Még anyukámék is természetesnek veszik, h. mi majd együtt szilveszterezünk.

A barátom eddig nem hozta szóba, én ma reggel rákérdeztem, csak akkor mondta.

Nem az a természetes, ha van párom, h. vele is leszek?

Ez most rosszul esik és nem tudom, h. mit tegyek.


2011. dec. 29. 08:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de én megértem őt. Vannak barátai és lehet, hogy ti egy pár vagytok, de lehet, hogy ő most kifejezetten a barátaival szeretne lenni. Mi van akkor, ha esetleg nem is ismered (annyira) a barátait? Akkor neki lesz kellemetlen, hogy egész este csak veled kell lennie, hogy véletlenül se unatkozz, de megint nem lehet a haverjaival. Bírd ki, hogy most nem vele sziveszterezel, majd legközelebb.
2011. dec. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
szerintem meg semmi kivetnivaló nincs abban, ha külön szilvesztereztek. Néha az is kell :) mi eddig együtt voltunk, ez lesz az 5. és az eddigiek nem teltek valami fényesen. Most az 5.-en bemegyünk a városba sétálunk egy kicsit. De meglátjuk. Jövőre ha minden jól megy, már terhesen nem szeretnék bulizni, de ezt a helyzet hozza. Szerintem mehettek külön, nem lesz semmi baj, ha egy kicsit elszakadtok egymástól. Én is mondtam a páromnak, hogy menjen nélkülem, mert én nem akarok a haverjaival menni, ő nem akar a városba menni, de mivel az eddigi négy az ő ötlete alapján ment többnyire, most nem engedek. Azt mondta, jön velem.
2011. dec. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, de szerintem egy pár legyen együtt szilveszterkor, akár baráti társaságban is. Nekünk ez lenne az első közös szilveszter.

Karácsonykor sem voltunk együtt.

2011. dec. 29. 12:36
 14/14 A kérdező kommentje:

Korábban gyakrabban taliztunk, de az utóbbi 2 hónapban hetente egyszer.

Legalább a szilveszter lenne együtt, még a karácsony sem volt közös.

2011. dec. 29. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!