Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mi erről a véleményetek...

Nektek mi erről a véleményetek? Padlót fognátok ti is?

Figyelt kérdés

Anyósom küldött nekünk csomagot amibe 2 kg dió volt ,2 db sport szelet 2 db télapó csoki.

A csomagot nem kértük. '10 éve vagyunk házasok a férjemmel ,soha srmmit nem kértem még anyósomtól ha kaptunk jó ha nem akkor ugyis jó. Meg jőtt a csomag én naiv azt hittem,hogy a diót nekem szánta. Fel hívtam ,hogy meg köszönjem. Mert igy illik.

Erre vidd el légyszi a dió egyik felét XY néninek, a másikból ezekeket süsd meg kérlek nekem 3 féle diós süti amibe pont 1kg dió kell. jó lenne ha szerdán fel adnád mert vinnénk a bálba. Ti mit szóltok ehez ? Először nem kaptam levegőt majd ,csak férjem miatt azt mondtam,hogy jó megy a héten a csomag !!!


2011. dec. 12. 12:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
Én az egész csomag diót oda adnám XY néninek és nem sütnék nekik semmit!
2011. dec. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%

Elsőre nevetni kezdtem. Aztán dühöngeni. Én pont elveszejteném a diót, pl véletlenül beleejteném a szemetesbe vagy mittudomén. Vagy a férjemet elküldeném a felével XY nénihez, a sütijét viszont cukor helyett véletlenül sóval sütném meg, aztán vigye a bálba.

Anyám... ha anyósom ezt csinálná nemcsak én, de a fia is agyvérzést kapna...

2011. dec. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
98%
Én simán visszaküldeném a csomagot dióval együtt,és megírnám,hogy a X.Y néninek is el lehet postázni(mellékelném a címét) ,és a sütit az anyós is megtudja sütni,én nem érek rá..(Diót kell vennem,és ezért rohangálok a városban)
2011. dec. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
Felhívnám: És a "2 db sport szelet 2 db télapó csoki." -val mi legyen?
2011. dec. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%

Hát ez nem semmi! :D

Én helyedbe elvinném a 2 kg diót XY nénihez és megmondanám neki, hogy ezt az Anyósod azt üzeni, hogy süsse meg neki ezeket a sütiket és utána adja postára küldje el anyósodnak.

2011. dec. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%
Hát elég bunkó, az tény, én nem hagynám szó nélkül.
2011. dec. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
82%

Én is küldeném a néninek az egész csomag diót,és megmondanám,hogy az anyós üzeni,hogy süssön belőle 3 féle sütit!


Az anyósnak meg küldenék 10 záptojást XD

2011. dec. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
82%

Hirtelen ezek jutottak eszembe:


a, visszaküldöm az egész csomagot úgy ahogy van

b, megsütöm a diós sütiket egy kis hashajtóval, dióhéjjal stb megspékelve és elküldöm akinek kell :D

c, megtartom a cuccot és saját felhasználásra fogyasztom, ha kérdik miért nem küldtem akinek kellett, megmondom, mert ajándék volt és nem illik tovább adni. :D


29/F

2011. dec. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Amit a 12.34-es mondott, hat azon még most is röhögök! és hát igen, azt kellene csinálni, és közölni, h dióért futkozol és nincs idöd! Férjed mit szólt amúgy a dologhoz???
2011. dec. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

jaj5! majd jön: XY néni kérdése:

Hát ezt hogy a rossebbe gondoljátok?

*

Kérdező, ezt a sorozatot nyomtasd ki, hadd vigye el a BÁLBA!

2011. dec. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!