Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mi erről a véleményetek...

Nektek mi erről a véleményetek? Padlót fognátok ti is?

Figyelt kérdés

Anyósom küldött nekünk csomagot amibe 2 kg dió volt ,2 db sport szelet 2 db télapó csoki.

A csomagot nem kértük. '10 éve vagyunk házasok a férjemmel ,soha srmmit nem kértem még anyósomtól ha kaptunk jó ha nem akkor ugyis jó. Meg jőtt a csomag én naiv azt hittem,hogy a diót nekem szánta. Fel hívtam ,hogy meg köszönjem. Mert igy illik.

Erre vidd el légyszi a dió egyik felét XY néninek, a másikból ezekeket süsd meg kérlek nekem 3 féle diós süti amibe pont 1kg dió kell. jó lenne ha szerdán fel adnád mert vinnénk a bálba. Ti mit szóltok ehez ? Először nem kaptam levegőt majd ,csak férjem miatt azt mondtam,hogy jó megy a héten a csomag !!!


2011. dec. 12. 12:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
én azt megtartanám a diót,és azt mondanám h feladtad te nem tudod mi van a sütikkel
2011. dec. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
én megcsinálnám a sütit el is küldeném, de következő héten ugyan ezt eljátszanám vele, csak akkor mondjuk réteslisztet küldenék, hogy abból csináljon ilyen meg ilyen rétest és szerdán adja fel
2011. dec. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
81%
De most miért te süsd meg?!Ő nem tudja?Küld csak vissza az egész csomagot neki!
2011. dec. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

SZerintem is ki kellene nyomtatni, had vigye magával a bálba.

De amúgy ezt nem értem, ezt komolyan gondolta? és mekkora gyökér már, h nem az, h ha már van diója akkor nem nektek küldi, hanem ráadásul még TE süssél neki süteményt? Feltételezem van gyereketek, nekik küldte a csokikat... de nem gondolja h karácsony elött jobb dolgod is van mint hogy neki süssél a bálba sütiket? komolyan mondom nekem ez magas es en is padlót fogtam volna!!! Ès tennék hashajtót a sütibe, igen.

2011. dec. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Ő nem ér rá, készülődik az (első?) bálba.

(de nincs is most báli időszak, milyen bál?)

2011. dec. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
B@sszus, és még csak egy telefonjába sem került, mert azt is te fizetted, eszem megáll! Visszaküldeném az egészet a francba. (Ha megadod a címed küldök neked mákot, felét vidd el a nénihez...):) Bocs, de ez borzasztó!
2011. dec. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
A diót visszaküldeném a feladónak:DDD
2011. dec. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
férjed mit szólt?
2011. dec. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
kivancsian varom a fejlemenyeket :D
2011. dec. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Hacsak nincs 90 éves, akkor megkérném a férjemet, hogy kicsit tegye már rendbe a lelkivilágát!

Mert az egy dolog, ha felhív előre és megkér....

Én tuti üvöltöttem volna dühömben!

2011. dec. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!