Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám lebeszélni a...

Hogyan tudnám lebeszélni a bátyámat erről? 17/L

Figyelt kérdés

Van egy cigány fiú aki zaklat, fogdossa a fenekemet, meg kiabál nekem, hogy jól megkefélne stb.


Nem akartam ezt elmondani a bátyámnak de egyszer rajta kapott, hogy sírok és addig piszkált amíg el nem mondtam neki, hogy mi a baj.

Most meg akarja verni azt a cigány fiút, de annyira félek, hogy a bátyámnak valami baja esik.


Hiába mondom, hogy majd beszélek a cigány fiúval és majd én megoldom ezt az egészet, ő nem hallgat rám.


2011. dec. 20. 13:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem vette komolyan hogy te meg tudod oldani...a sírás is ezt bizonyítja, ne haragudj, de tényleg nem vagy a helyzet magaslatán. A fiú bátyók érzékenyek a hugukra, nem csoda hogy rendre akarja tenni a srácot. A kisebbséggel csak az a baj, hogy lehet hogy megveri, de hogy másnap 15 kisebbség fogja várni azzal számolnia kell...
2011. dec. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
jól teszi. így kell bánni a férgekkel
2011. dec. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez a bátyád dolga. Hogy megvédjen és kiálljon melletted.
2011. dec. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én is attól félek, hogy a cigányok majd többen rátámadnak a bátyámra.
2011. dec. 20. 13:08
 5/13 anonim ***** válasza:
Ne beszéld re róla.
2011. dec. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Csak mondd meg neki, hogy úgy intézze, hogy ne tudjon róla ki volt.
2011. dec. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

A cigány fiú téged tárgynak tekint úgynevezett "asszonyállat"-nak.

Tehát hiába beszélsz neki, te nem parancsolhatsz neki, ez náluk tradícionális hierarchia, már ha annak lehet ezt nevezni.


Megoldás lehet: Elköltözés.

Hiába veritek meg, 10 másik jön a helyébe, hiába csonkoljátok meg, arra is felveszi a segílyt. Bármit is teszel, ő mindenképp jól jár.

2011. dec. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy ne verje meg, mert mész a rendőrségre és feljelented a csávót szexuális zaklatásért, viszont ha megveri akkor ő is kaphat büntetést
2011. dec. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%
Bátyádnak:titokban kifigyelni napokon kersztül,hogy merre jár,mikor indul iskolába,mikor ér haza,stb. Este,sötét utcában,vagy mikor kilép az ajtón,kegyetlenül,baseball ütővel,szerelővassal kib@szottul elverni,hogy 8 napon túl gyógyuló legyen. Kezét,lábát eltörni és kiverni az összes fogát. Hang nélkül,kiabálásmentesen,gyorsan,fejenként 4-5 erős ütés és spuri. Olyan ruhákban menjenek,amikben egyébként nem járnak sosem,pár számmal nagyobb cipő,stb. Ha látta is valaki,ne tudjon jó személyleírást adni... Én pl. a helyedben egy barátnőmmel hangosan,hogy halja,mondanám,hogy péntek este megyek ide-meg oda,ott is lennél,de a megbeszélt időpontban távoztok,de addigra bátyádék már várják és miest klép az ajtón,hogy feleszmélni se tudjon,dirr-durr-csatt... Sok szerencsét !
2011. dec. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
13:18as Normális vagy? Költözzön el az egész családja mert egy ilyen mocskos senkiházi zaklatja??? Ez nonszensz. Az unokahúgomat a volt palija zaklatta, nem csak beszólogatott neki az utcán hanem bántalmazta is! és nem az elköltözés volt a megoldás.... Ráadásul még csak cigány sem volt.
2011. dec. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!