Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám lebeszélni a...

Hogyan tudnám lebeszélni a bátyámat erről? 17/L

Figyelt kérdés

Van egy cigány fiú aki zaklat, fogdossa a fenekemet, meg kiabál nekem, hogy jól megkefélne stb.


Nem akartam ezt elmondani a bátyámnak de egyszer rajta kapott, hogy sírok és addig piszkált amíg el nem mondtam neki, hogy mi a baj.

Most meg akarja verni azt a cigány fiút, de annyira félek, hogy a bátyámnak valami baja esik.


Hiába mondom, hogy majd beszélek a cigány fiúval és majd én megoldom ezt az egészet, ő nem hallgat rám.


2011. dec. 20. 13:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Persze, ha feljelenti még őt csukják le rasszizmusért...Igaza van annak a válaszolónak, aki szerint mindenképp a cigány jár jól. Ez Magyarország. De azért jól elkéne bánni vele, az biztos...
2011. dec. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Húgommal is volt hasonló. Utána elkaptuk a buckalakót, több füle maradt mint foga, azóta rá se mer nézni:) Ha gondolod Neked is segítek. 24F/Debrecen
2011. dec. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen cigánnyal beszélni? Ne légy már naív, kislány!
2011. dec. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!