Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tönkretettem a családom...

Tönkretettem a családom életét, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Eladtunk egy lakást,ennek az árából építkeztünk.Csak én ügyesen elb...tam a pénz egy részét.Most semmi nincs,se kész lakás,se pénz.A férjem azt mondta,hogy ő már annyiszor rendbe hozott mindent,hogy már nincs kedve hozzá.Pedig csak annyit kértem,hogy télen menjen el dolgozni(mert ő ev).Nem akar,pénzünk meg szinte semmi.Itt a kisfiunk is,neki is jobb életet akartam.Talán az lenne a megoldás,ha eltűnnék ebből az életből.A férjemnek is jobb lenne,találna magának olyan lányt,aki jobban hallgat rá.Én meg a kisfiammal lennék együtt örökre.Nem találok munkát,még csak meg sem kérdezik,mit tudok,csak visszautasítanak.Elég volt ebből a szarból,amit életnek hívnak.Mindent tönkreteszek magam körül,mindenki boldogtalan körülöttem.Elég volt.
2011. dec. 21. 14:20
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
már leadtam,csak későn.későn kapcsoltam.nem sajnáltatni akartam magam,lehet,félreérthető voltam.csak hátha kapnék valami okos tanácsot.a munkát én is tudom,csak egyelőre még nem találok.próbálom eladni,amit tudok,de egyszerűen nem tudom eladni.
2011. dec. 21. 15:04
 12/17 anonim ***** válasza:

"Én meg a kisfiammal lennék együtt örökre"

nem akarok egyből rosszra gondolni, de ugye ez nem az ami elsőnek eszembe jutott???


próbálj talpra állni, ne másokat büntess

2011. dec. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
és a fiadat is meg akarod ölni?? "Én meg a kisfiammal lennék együtt örökre"
2011. dec. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Hát erről a mondatról nekem is az jutott eszembe először...

Nagyon önző vagy!! És nem csak, mert elszórtad a pénzt, hanem emiatt a gondolkodás miatt is.

Nincs állásod, nem vesznek fel? Menj el takarítani, vagy eladónak boltba. Az is munka. Közben járj el állásinterjúkra, hátha felvesznek valami jobb helyre.

Mindig menekülni a legkönnyebb, de csak azzal tennéd igazán tönkre a körülötted levők életét, ha a magadénak véget vetnél...

2011. dec. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Itt a férjed is hibás.Sőt!Benned kelt bűntudatot, pedig ő is ott volt, amikor elment a pénz.Nem tett semmit, csak pampogott.Neked nincs munkád, ő meg nem akar dolgozni.Hogyhogy nem akar? Akkor miből éltek? És akkor még téged hibáztat!

Halálra ne gondolj, a kisfiadéra meg végképp ne! Élned kell a gyerek miatt.Ha megszülted, felelős vagy érte.Nem hagyhatod itt, őt meg aztán végképp nem viheted magaddal.Kitartás, sok erő kell ehhez a helyzethez.Ha nincs, kérj, mert ilyenkor nem szégyen.Vannak szüleid?Rokonaid? Bárki, akitől segítséget kérhetsz?Ha más nincs, akkor családsegítők, Vöröskereszt.A depressziódat is kezeltetned kellene.fordulj orvoshoz légy szíves, mielőtt valami jóvátehetetlent csinálsz!Szorítok neked, és családodnak!

2011. dec. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
De mire költötted el a pénzt? Megszokott színvonal, oké, de nem hiszem, hogy ha téliszalámit és színházbérletet veszel, így elmegy több millió Ft. Menj el a legközelebbi Tesco-ba, ott mindig keresnek árufeltöltőt, pénztárost. Abból talán kaját tudsz venni, ha nincs pénzetek.
2011. dec. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 fehér gandalf ***** válasza:
ha elbszod a pénzt ráadásul úgy hogy előre szóltak úgy ha egyedül lennél a kisfiaddal mégis miből tartanád fenn?
2011. dec. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!