Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tönkretettem a családom...

Tönkretettem a családom életét, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Eladtunk egy lakást,ennek az árából építkeztünk.Csak én ügyesen elb...tam a pénz egy részét.Most semmi nincs,se kész lakás,se pénz.A férjem azt mondta,hogy ő már annyiszor rendbe hozott mindent,hogy már nincs kedve hozzá.Pedig csak annyit kértem,hogy télen menjen el dolgozni(mert ő ev).Nem akar,pénzünk meg szinte semmi.Itt a kisfiunk is,neki is jobb életet akartam.Talán az lenne a megoldás,ha eltűnnék ebből az életből.A férjemnek is jobb lenne,találna magának olyan lányt,aki jobban hallgat rá.Én meg a kisfiammal lennék együtt örökre.Nem találok munkát,még csak meg sem kérdezik,mit tudok,csak visszautasítanak.Elég volt ebből a szarból,amit életnek hívnak.Mindent tönkreteszek magam körül,mindenki boldogtalan körülöttem.Elég volt.
2011. dec. 21. 14:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%

1.Volt egy lakásod és eladtad???Miért?(manapság az kincs)

2.Mire b@sztad el a pénzt?Akkor miért nem volt veled a férjed hogy leállítson?!

3.Ha van gyereked akkor miért nem rá gondoltál mikor elszórtad a pénzt?Úristen!

Fél karomat adnám egy saját lakásért,te meg...

2011. dec. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%

De, hogyan szórhattad el azt a pénzt? Miért vagy ilyen meggondolatlan, főleg úgy, hogy van egy kisfiad is :-( Ne haragudj, hogy ezt mondom, de így milyen jövője lesz?

Mi lesz így veletek,mi lesz így szegény kisfiúval?Nincsen munkátok...szerintem sürgősen dolgoznotok kell!

2011. dec. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Jó, felesleges ostorozni őt, a baj már megtörtént. Ne így fogd fel, hanem küzdj, hogy legyen munkád. A férjed miért nem dolgozik télen?Keressetek tovább munkát, ha lesz, a ház is kész lesz és egy rossz álom lesz ez az egész.
2011. dec. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
18%
nem dolgozik a férjed? te se? elbaxtad a pénzt? a férjed meg hagyta? szép páros vagytok. minek sírsz? magadnak köszönheted.
2011. dec. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Persze, ez a legegyszerűbb, elcseszni mindent,aztán meg itt hagyni őket a sz@rban. Szedd össze magadat, és viselkedj felelősségteljesen. A férjednek sem olyan lány kell, aki jobban hallgat rá, hanem inkább olyan, aki gondolkodik. Van egy gyereked! Az ő teljes élete tőletek függ! Vállald a felelősséget, é próbáld meg a maximumot kihozni a helyzetből. Tartozol a gyerekednek a normális élettel, ha már te szülted erre a világra.
2011. dec. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
eladtuk a lakást,mert elköltöztünk.volt egy megszokott életszínvonal,aszerint éltem/éltünk.a férjem szólt,hogy nem lesz jó vége,de mentem a saját fejem után.a férjem meg nem akar elmenni valakihez dolgozni,mert önállóan dolgozik már sok éve.én keresem a munkát,de még csak fel sem hívnak.
2011. dec. 21. 14:39
 7/17 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon hülye vagy!

De a legfelháborítóbb az, hogy ezek után fognád a gyereket, és elmennél :D Nem szégyelled magad?

Úgyhogy ebből vond le a tanulságot, és sürgősen változtass, mert igaza van a férjednek, hogy nincs kedve mindent rendbehozni helyetted! Menj el dolgozni, a gyereket add bölcsibe/óvodába. A megszokott színvonalról néha le kell mondani. Gondolom elköltötted a pénz árát. A férjed meg hagyta, csak pampogott néha? Béna egy páros vagytok, hallod! A gyereket sajnálom a legjobban.

2011. dec. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%

Nekem is van lakásom és én is el fogom adni hasonló okok miatt.


Lehet hogy a te pénzed volt, de ezt nem csak te rontottad el, hanem menet közben a férjed is.

2011. dec. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
elmennék én dolgozni,de nem kellek sehová.elmenni úgy gondoltam,meghalni.akkor talán a biztosító fizetne utánam.és azzal a férjem helyzete megoldódna.tudom,hogy nagyon elrontottam mindent,hogy lehetek ilyen hülye?
2011. dec. 21. 14:55
 10/17 anonim ***** válasza:

Az öngyilkosság nem jó megoldás!Mondcsak,te nem szereted a gyermekedet?Csak úgy meghalnál?és szerinted ő hogy fogja ezt megélni?ne sajnáltasd magad hanem menj el dolgozni,gyerek a bölcsibe(nagyon jó hely az neki).

Lekell adni a színvonalból,én is megtettem simán a gyerekem miatt!!!!

2011. dec. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!