Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyámnak mi a baja? Valaki...

Anyámnak mi a baja? Valaki olvassa már el. :$:D

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem vagyok egy mintagyerek, de azért annyira rossz sem vagyok. November végén volt egy éve, hogy apám elment, és anyámmal maradtunk. Négyen lakunk együtt. Anya, 2 húgom, meg én. Mindig imádtam anyámat. Naponta kismilliószor elmondtam neki, hogy mennyire szeretem, és feszt ölelgettem, meg puszilgattam. Mindig rám szólt, hogy ennyi már elég.:D

Aztán valamin nagyon összevesztünk, akkor még apám velünk volt. Kibékültünk. Aztán minden a régi volt. Apám elment, aztán maradtunk négyen. Ugyanolyan jóba voltunk, mint régen, aztán megint elkezdtünk veszekedni. Már ott tartunk, hogy ennyi a napi beszélgetésünk:

"Szia. Mit főzöl ma?"

"Szia, majd valamit kitalálok."

"Okcsá."

Aztán most volt a szülinapom. Már fél 6-kor fent voltam reggel. Kicsit később, úgy 8 felé elkezdett zörögni a konyhában. Gondoltam mindjárt jön és felköszönt. Eltelt kb 2 és fél óra és akkor jött. Ki se mentem az ajtón, hangosabbra tettem a zenét. Tudta jól, hogy ébren vagyok.. Visszajött 2 óra múlva, hogy menjek ki, mert neki kell a hajvasaló. Nem adtam oda. Később mentem a konyhába inni, és leraktam a hajvasalót az asztalra. Azt mondta: "Ott van kaja, egyél."

Mentem fürdeni, és semmi nem volt az asztalon. Egy kib*szott torta, semmi, csak valami krumpli izé.

Nagyon ideges voltam. Nagyanyám se jött, keresztanyám se, húgaim se (mondjuk tőlük nem is vártam, mert utálom őket).

Mindegy, elfogadtam, hogy le vagyok szarva.

Jön tegnap anya, és ilyet szól:

"Mit kérsz Karácsonyra? Adok pénzt, és vedd meg."

"Azt, amit szülinapomra. Ne is mondjátok, hogy Boldog Karácsonyt. Nem is kell felköszönteni."

"Fel akartalak köszönteni, csak bementél a fürdőbe."

"IGEN?:@ Majd legközelebb talán összejön."


Bocsánat, hogy megfürödtem.:O:|:S Legközelebb megkérdezi, hogy mit kérek karácsonyra, azt fogom mondani, hogy egy új családot.

17F


2011. dec. 19. 23:55
1 2
 1/15 anonim válasza:
26%
üljetek le és beszéljétek meg!!!!
2011. dec. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

minden nap megkapom, hogy mekkora szar vagyok. stbstb.:D

mikor meg én mondom neki, hogy kb ő senki nekem, akkor meg mintha meg se hallotta volna:D

szánalmamba röhögök:D:D:D

komolyan mondom. egyszer szemenköpöm

2011. dec. 20. 00:23
 3/15 anonim ***** válasza:
26%

áh ez az utolsó mondatod erős volt.

lehet úgy van vele, hogy minden évben nagyobb leszel és nem tartja fontosnak hogy felköszöntsön. mondd meg neki hogy legközelebb szeretnéd ha legalább ilyen alkalmakkor több odafigyelést mutatna.

2011. dec. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
igazából már le se szarom:D szerintem össze kellett volna fognunk, mikor apa elment, nem eltávolodnunk:D dehát.. ha neki így jó:D
2011. dec. 20. 01:32
 5/15 anonim ***** válasza:
49%

neki se lehet könnyű, hogy hirtelen egyedül maradt 3 gyerekkel.

viszont ebből a szempontból tényleg igazad van, épp az hogy össze kéne hogy tartsatok.


lesz ez még jobb is, hidd el :]

2011. dec. 20. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
25%
Nehogy már ezen fennakadj nem 10 éves vagy már ember!
2011. dec. 20. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
56%

Mondjuk ha nem viselkedtél volna vele taplón, kimész, köszönsz, adsz egy puszit (nem várod, h belibbenjen), megteszed, amit kér, akkor ő is normálisan állt volna hozzád.


Ha az én gyerekem így szrna a fejemre, meg még direkt feltekerné a zenét, pluszban ilyen flegmán beszéne velem, várhatná, h mikor köszöntöm fel. Kicsit talán magadba kéne szállni, mert nem vagy már dedós - habár a viselkedésed olvastán nem állítom.

2011. dec. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%

Mellesleg mi van akkor, ha szülinapos vagy? Semmi, ugyanolyan nap. És mi van, ha este akart felköszönteni, csak te a baromságaiddal a kedvét is elvetted az egésztől.


Tudod: amilyen az adjonisten...

2011. dec. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
56%

már ne is haragudj de neked mi bajod?

Anyudat most hagyta ott a férje, neked az apud volt ez okés, de neki most így speciel 3 gyereket kell nevelni köztük téged is) kevesebből, mint ami volt. Valószínűleg lelkileg el van fáradna. Miért van olyan érzésem, hogy te mindent elvársz, te semmit se nyújtasz? nem tudom hány éves a két kis húgod, de pl szoktatok segíteni takarítani, bevásárolni mosogatni söpörni felmosni?

Meg az se mindegy, hogy min szoktatok mondjuk össze veszni

2011. dec. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%

"Szia. Mit főzöl ma?"

"Szia, majd valamit kitalálok."

"Okcsá." -helyett esetleg mondhatnád ilyenkor :"Segítsek kitalálni? Ha kitaláltuk, majd segítek megfőzni is"

Attól, hogy fiú vagy, még nem törik le a kezed, ha besegítesz. A születésnapodon nem köszöntöttek. Na bumm. Mondtad anyukádnak, hogy jó reggelt? Vagy csak vártad, hogy elhalmozzon? Szerintem nincs hozzá ereje. Elváltak apukáddal, iszonyatosan fárasztó három gyerekkel egyedül. Főleg, ha a legnagyobb egy kis zsarnok, aki csak magával törődik. Miközben az édesanyja reggelit készít amit senki nem köszön meg neki, ő csak duzzog az elmaradt szülinapi torta miatt. Én 18 évesen láttam először szülinapi tortát. Megvettem magamnak a saját keresetemből és meghívtam rá a szüleimet. 12 évesen már nem köszöntöttek a szülinapomon és 6 éves koromtól már a télapó sem ját nálunk. Ha neked ez ennyire gáz volt, majd a saját gyerekeiddel másképpen csinálod. Én azt mondom, most egy kicsit félre kellene tenni az önérzetedet és odafigyelni anyukádra, mert az alapján amit írtál, lehet, hogy hamarosan összeroppan. (nem köszönt föl, nem ő veszi meg az ajándékodat ez nagyon nagy lelki fáradtságra, túlterheltségre utal. Vigyázz anyukádra, mert nem lesz melletted örökké.

2011. dec. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!