Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit költe$z összesen így...

Mennyit költe$z összesen így karácsonykor?

Figyelt kérdés

Az ajándékokat a tág családra is beleszámítva. Hány emberre mennyit szánsz?

Érdekelne nagyon, szeretném megmutatni a férjemnek, szerintem ő túl sokat szán az ajándékokra, és megmutatnám neki, hogy biztos nem ez az átlag (ahogy mondja..)


2011. dec. 18. 17:26
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Szerintem 290ezer 9 emberre annyira nem gáz, de én teljesen más bevétellel gondolkozom így... Ha ez kéthavi bevételetek, akkor tényleg rengeteg, akkor még 100ezer is sok.
2011. dec. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Abban az esetben vennék csak 10.000 Ft feletti ajándékot (telefon, porszívó, koncertjegy, ruha stb.), ha tudom hogy akinek adom, szüksége van a konkrét dologra vagy nagyon vágyik rá, de ő nem szánna rá pénzt, én viszont megtehetem. Ha csak simán egy ajándékot adok valakinek, akkor a plafon a 15 lenne, de itt sem úgy állnék neki, hogy na lássuk, mit lehet ennyiből megvenni, hanem ha megvan az adott ötlet, akkor belefér.


Viszont az az általános, pár ezer Ft-ból mindenkinek találok olyat, aminek feltételezhetően örülne, nem célom kihasználni a teljes összeget, ami belefér.

2011. dec. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy lepontoztok most, de nekem íme:


anyu: 5000, edző gatya és kozmetikumok

apu: 4000, könyv

öcsém: 3000, billentyűzet

párom: 78.000, karóra

párom anyukája: 1800, szép csat díszdobozban

párom apukája: 1300, usb kártyaolvasó asztali géphez

unokatesó 1: 1000, ből készítettem valamit

unoatesó 2: 1800, parfüm

unoatesó 3: 550, saját írt dupla DVD szépen megcsinálva

legjobb barátnő: 1500, sminkkészlet

nagyszülők 1: díszdobozos bikavér borcsók édességgel, ingyen mert kaptam

nagyszülők 2: teás bögre készlet, szintén ingyen.

főnököm: saját kezűleg készített kisebb festmény, bekeretezve, 5000 körül (mentorom kb, nem is a főnököm)


Összesen több, mint 100.000 ft.. De nekem a karácsony a legfontosabb ünnep, és a barátomnak ilyenkor azt veszek amit éppen nagyon szeretne, mindegy mi az. (nem kéri, csak figyelem mit emleget) Ezért minden évben már szeptemberben elkezdek rá félretenni, és elég jól keresek. Szerintem jóval az átlag fölött vagyok.


22/l

2011. dec. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Anyuéknak, tesóméknak,1ik sógórnak,mamának semmit.

Anyósnak :1 adidas melegítő17.000ft(közösen vettük sógórral,apóssal)

Após:még nem tudom mi,de kb 3-5000 ft lesz

Sógór2:ne tudom mit veszünk nkei kb 3-5000ft értékű

Párom mamája,nagybátyja: lcd tv ami a miénk volt

Párom:dvd 15.000ft ért,még valami apró dolgot de mit,nem tudom

Unokaöcsém:parfüm 3000ft

Keresztfiam:nem tudom még mit kap

2011. dec. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!