Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hogyan kezelné ezt? Kinek...

Ki hogyan kezelné ezt? Kinek hogy esne? Miért vált ilyenné?

Figyelt kérdés

barátommal 9hónapja járunk ő 20, én 19vagyok.

Rólam tudni kell hogy mindig is sportosan, de nőiesen öltözködtem. Nem vagyok sznob, ezt az elején leszögezném, de mivel nő vagyok szeretek adni magamra. Beleuntam a sportos stílusba, a sportcopőkbe, és a kapucnis pulcsikba, ugy érzem most kezd kifejlődni az igazi nőies énem. Szeretem a szép, csinosabb csajos ruhákat, olykor a magassarkúkat, a szép sminkeket (sminkesnek tanulok) a szexibb pulcsikat-felsőket stb.

Hétköznapokon magasszárú csizmát, csajosabb kabátot, csőnacit egy csinosabb pulcsit hordok. Ritkán elkap a vágy hogy felvegyem a magassarkúimat is.


De sajnos barátom alacsonyabb nálam, így ez nem jöhet szóba:( És itt a baj: Ő régen nem volt ilyen mint most, tőlem elvárja ha legyek szép, ápolt, csinos, olykor dobjak sminket magamra, persze bejkön neki ha csinos vagyok mellette. DE ő sokszor arra se képes hogy megborotválkozzon, van 1 farmerja meg 3poloja, de ilyen 500.-os egyszinű tesipoló. Nincs ezzel bajom, nem vagyok lenéző, de hogy van az hogy ha szólok felháborodik pedig diszkréten mondom és jön ez a duma tőle hogy: "Engem nem pénzelnek..." nem a f*szt nem!!!!! MULTKOR kapott több mint 20ezret, hogy vegyen pár göncöt, erre ahelyett hogy nadrágo vagy pulovert vett volna, vett egy 15ezres cipőt, meg a maradékból pénztárcát, aztán meg 1 kapucnis pulcsit, folyton az van rajta.


Ha elmegyünk valahova szeretnék nő lenni, de nem lehet mert magassarkút nem vehetek mert az béna hogy kisebb nálam, és milyen már hogy kiöltözök ő meg meg se borotválkozik és mindig ugyan az van rajta.


Anyám is multkor mondja nekem, hogy egyre igénytelenebb a srác, nemigaz hogy nem tud 1 uj polot venni, vagy egy övet rakni a gatyájába, mert a s*ggén lóg a nadrág.


Nem nagyok az igényeim, de komolyan! Semmiben nem érzem azt hogy meg tudnék jelenni mint nő, már ha egy 2cmes sarkú csizmát veszek fel abba is magasabb vagyok nála. Oké erről nem tehet, de arról igen hogy nem is akar adni magára. Nem ez a legfontosabb dolog nálam, de ez régóta zavar, és hiába szólok l*szarja, én tetszek neki az a lényeg, hogy Ő nem ad magára nem számít.... :S


Meg eddig volt valami életcélja, ugye még tanul utolsó évbe van a 2éves szakmábol, lassan végez. De eddig akart melozni, mostmár azt se...mondja ma "hát nekem nincs pénzem öltözni" francokat nincs" meséli hogy az apjával olykor lemennek erre-arra, ha ruha kell. Mondom "Menj dolgozni, keress pénzt" erre ő"dolgozni...ja és mit"

Azthittem leesik az állam


Sokszor anyám is mondja hogy "Jolvan már minek szépitkezel, ő sosem akar tetszeni neked...." és iagza van.


Tudom jönnek majd a komik hogy sznob vagyok...de valljátok be csajok, ez nektek is fura lenne, hogy nem tudtok nővé válni a párotok mellett..és titeket is zavarna ha a párotok igénytelen lenne idő után


2011. dec. 15. 20:24
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Az én előző pasim is hasonló volt mint a te pasid. Tanult, de félidőben otthagyta két szakmáját is, hogy ő abban nem akar majd dolgozni. Persze kisült, hogy nem a szakmákat nem csípte hanem magát a munkát.Ekkor 24 volt és még 2 percet sem dolgozott. Anyuka 25 éve nem dolgozott, öcsi 23 éves létére gimiben volt 11-es. Apu meg kidolgozta a belét is, hazavitt 100 körül a 3 naplopóra. Tehát neki sem volt soha ruhája, a pólóit napokig hordta ( azért az elején nem volt ilyen igénytelen és 17 éves fejjel nem láttam át ezeket a dolgokat). Rendszeresen én hívtam meg mindenre, még nyaralni is én fizettem be a diákmunkámból. Szerelmes voltam. Aztán 19 évesen ez már nagyon nem felelt meg nekem, én sem vehettem fel magassarkút mellette, mert alacsony volt, de ez lett volna a legkevesebb. Egy naplopó volt. Egy iskolát "elvégeztettem" vele, 2 éves volt, de ahogy hallom a közös barátoktól nem abban dolgozik, viszont mikor elhagytam legalább arra rájött, hogy dolgozni kell. Amúgy nagy kopé, mindig ilyen 16-17 éveseket vadászik magának, akik beleesnek ( nagyon jóképű) és nem látnak át a szitán. Na szóval talán most jobb a helyzete, van neki végre egy normálisabb barátnője is, nagy a szerelem. Remélem nem esik vissza.
2011. dec. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Amúgy én mikor mérges vagyok a férjemre sem tudok így beszélni róla, mert szeretem. Ha neked ez megy akkor miért vagy még vele? Nyilvánvalóan nem szereted. Keress olyat aki megtisztel annyival, hogy foglalkozik magával.
2011. dec. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Mikor elolvastam a kérdésedet még azt mondtam volna, hogy oké, igazad van, bár már ott is szemet szúr, hogy folyamatosan ismételgeted, hogy nem tudsz magassarkút felvenni mellette, mert akkor alacsonyabb.

Arról ő hol tehet, ne haragudj? Mégis vagy háromszor leírod.

Azután a kommentjeidet is elolvastam és ezekből két dolog derült ki a számomra.

1. Te nem szereted a barátodat, de nem hogy szerelemmel nem, de még csak emberként sem. Olyan hangnemben beszélsz róla, ahogy én maximum azokról az emberekről szoktam, akiket rühellek.

2. Ahogy itt már valaki említette, körülbelül egy 16 éves szintjén mozogsz értelmileg a megnyilvánulásaid alapján.

Hisztizel, duzzogsz, de az, hogy esetleg te próbálj valamit tenni az ügy érdekében, azon kívül, hogy gondolom neki is csak kicsapod a hisztit, na az már nem működik.


"én ugyan nem veszek neki göncöt... ha ilyen h*lye 21évesen... az az ő baja" na ezen szó szerint besírtam.

Ez a mondat tényleg egy az egyben olyan, mintha egy 16 éves kis picsogós kamaszlány írta volna.

Emellett basszus, tényleg...komolyan durva ahogy beszélsz az állítólagos "szerelmedről".

Elvárod, hogy változzon, de te a kisujjadat sem mozdítod ezügyben (pl. te veszel neki pár új ruhát ünnepekre stb.), nem segítesz neki, csak vinnyogsz.

Bocs, de nem tudlak sajnálni.

A másik vicc, hogy leparasztozol, meg kultúrálatlan jelzővel illetsz valakit, közben te úgy beszélsz a saját párodról, mintha a s*ggedből húztad volna ki.

Tapsvihar neked.

Szerintem hagyd ott, jobb lesz neki.

Te meg nyugodtan "tündökölj" egyedül.

L/24

2011. dec. 16. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Figyelj: röviden és tömören: nem hozzádvaló. Nincs mit szépíteni. Lehet megszoktad, de nagyon nincs közös jövőtök. A férjem ad magára, egészséges normális mértékben, az öccse meg az ellentéte. Egész nap munkásruha, koszos, mint a fene, nem nyiratkozik, nem borotválkozik. Az öccse abszolút nem jönne be, mint férfi, annyira mások az igényeink. Emberileg nagyon aranyos, de mint férfi...

Szóval ha már most eltérő igényeitek vannak, hagyd a fenébe, nem lesz ebből semmi.

2011. dec. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Na látom törölték a hozzászólásomat, pedig votl igazságtartalma.

Tudod, ha én lennék a pasid helyébe és egy ilyen vinnyogó "lány" lenne a bnőm, hát én is bsznék rá neki mi a jó. El tudom képzelni, hogy jó vagy az ágyban, ezt megkapja tőled, a többi meg nem érdekli, hiszen számára a lényeg megvan.

Azon meg, hogy tündököltél, hát esküszöm besírtam.. Miért mi az anyám volt rajtad, menyasszonyi ruha? Ballagáson iskolai egyenruha, fekete szoknya+fehér blúz, esetleg egyen kosztüm az általános viselet. Ezek szerint te valami überbrutál királynőnek érzed magad mindenhol...

Hagyd menni a srácot, jobb lesz NEKI.

2011. dec. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!