Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hogyan kezelné ezt? Kinek...

Ki hogyan kezelné ezt? Kinek hogy esne? Miért vált ilyenné?

Figyelt kérdés

barátommal 9hónapja járunk ő 20, én 19vagyok.

Rólam tudni kell hogy mindig is sportosan, de nőiesen öltözködtem. Nem vagyok sznob, ezt az elején leszögezném, de mivel nő vagyok szeretek adni magamra. Beleuntam a sportos stílusba, a sportcopőkbe, és a kapucnis pulcsikba, ugy érzem most kezd kifejlődni az igazi nőies énem. Szeretem a szép, csinosabb csajos ruhákat, olykor a magassarkúkat, a szép sminkeket (sminkesnek tanulok) a szexibb pulcsikat-felsőket stb.

Hétköznapokon magasszárú csizmát, csajosabb kabátot, csőnacit egy csinosabb pulcsit hordok. Ritkán elkap a vágy hogy felvegyem a magassarkúimat is.


De sajnos barátom alacsonyabb nálam, így ez nem jöhet szóba:( És itt a baj: Ő régen nem volt ilyen mint most, tőlem elvárja ha legyek szép, ápolt, csinos, olykor dobjak sminket magamra, persze bejkön neki ha csinos vagyok mellette. DE ő sokszor arra se képes hogy megborotválkozzon, van 1 farmerja meg 3poloja, de ilyen 500.-os egyszinű tesipoló. Nincs ezzel bajom, nem vagyok lenéző, de hogy van az hogy ha szólok felháborodik pedig diszkréten mondom és jön ez a duma tőle hogy: "Engem nem pénzelnek..." nem a f*szt nem!!!!! MULTKOR kapott több mint 20ezret, hogy vegyen pár göncöt, erre ahelyett hogy nadrágo vagy pulovert vett volna, vett egy 15ezres cipőt, meg a maradékból pénztárcát, aztán meg 1 kapucnis pulcsit, folyton az van rajta.


Ha elmegyünk valahova szeretnék nő lenni, de nem lehet mert magassarkút nem vehetek mert az béna hogy kisebb nálam, és milyen már hogy kiöltözök ő meg meg se borotválkozik és mindig ugyan az van rajta.


Anyám is multkor mondja nekem, hogy egyre igénytelenebb a srác, nemigaz hogy nem tud 1 uj polot venni, vagy egy övet rakni a gatyájába, mert a s*ggén lóg a nadrág.


Nem nagyok az igényeim, de komolyan! Semmiben nem érzem azt hogy meg tudnék jelenni mint nő, már ha egy 2cmes sarkú csizmát veszek fel abba is magasabb vagyok nála. Oké erről nem tehet, de arról igen hogy nem is akar adni magára. Nem ez a legfontosabb dolog nálam, de ez régóta zavar, és hiába szólok l*szarja, én tetszek neki az a lényeg, hogy Ő nem ad magára nem számít.... :S


Meg eddig volt valami életcélja, ugye még tanul utolsó évbe van a 2éves szakmábol, lassan végez. De eddig akart melozni, mostmár azt se...mondja ma "hát nekem nincs pénzem öltözni" francokat nincs" meséli hogy az apjával olykor lemennek erre-arra, ha ruha kell. Mondom "Menj dolgozni, keress pénzt" erre ő"dolgozni...ja és mit"

Azthittem leesik az állam


Sokszor anyám is mondja hogy "Jolvan már minek szépitkezel, ő sosem akar tetszeni neked...." és iagza van.


Tudom jönnek majd a komik hogy sznob vagyok...de valljátok be csajok, ez nektek is fura lenne, hogy nem tudtok nővé válni a párotok mellett..és titeket is zavarna ha a párotok igénytelen lenne idő után


2011. dec. 15. 20:24
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

emlékszem az első randin odatette magát: felzselézett haj, jó farmer, zsír póló, karlánc, nyaklánc... de ez csak akkor egyszer volt igy:(


Beszélgettük a karácsonyt, felcsillant a szemem, hogy megyünk a családjához ebédre, mondom kis csini leszek, mert sminkesként már tanultam egyet s mást az igényes, szép karácsonyi-alkalmi sminkről. De hamar vissza vettem, mert közölte hogy ő egy fehér tesi polot vesz fel meg a szokásos 1 farmerjét, és annyi.

Magassarkú szép ruha, szép smink ismét kilőve, mert megint nem leszünk jók egymás mellett:( marad nekemis a faermer, sportcipő.


Ilyetszol multkor "Jólenne ha lenne egy szexi fűződ, eltudnálak benne képzelni..." MIVAN? Ő EGY ALSÓGATYÁT SE VESZ MAGÁRA, DE EZT ELVÁRJA TŐLEM HOGY VEGYEK MAGAMNAK EGY 10EZRES FŰZŐT? HOLOTT HOZZÁTESZEM MINDIG VESZEK MAGAMNAK EGY SZEXI BUGYIT VAGY MELLTARTÓT

2011. dec. 15. 20:28
 2/25 A kérdező kommentje:
NEMIS töri magát hogy melot keressen, de sír a szája. nem volt ő ilyen. Én is keresem a munkát magamnak, nehéz találni tény! de ha nemis keresi, mit vár:S
2011. dec. 15. 20:32
 3/25 A kérdező kommentje:
Énse vásárolok mindig, nem vagyok plázás, szeretem az olcsóbb, szebb, egyedibb, megérősebb dolgokat. De multkor bementem egy boltba és láttam egy nagyon szép magassarkút, gyönyörű volt, de aztán eszembe jutott hogy : ugyan hová venném fel, ugye nem tehetem meg mellette... :S
2011. dec. 15. 20:35
 4/25 bánomisén ***** válasza:
73%

Csak úgy eszembe jutott, nem lehet, hogy kisebbségi komplexusa van melletted?


Nem történt vele vagy körülötte mostanában valami sokkoló esemény? Azt írtad, hogy régebben nem volt ilyen, de valami oka csak van, hogy megváltozott...

2011. dec. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

de én nemtudom, mondja hogy ő mindig is sportos volt. Mond jó oké, tudom, nemis baj...meg mindent megmagyaráz, meg háborog, mert nemérti mibajom.


De NEM ilyen volt, és ha valaki sportos? akkior is lehet normális és adhat magára olykor

2011. dec. 15. 20:38
 6/25 anonim ***** válasza:
Lehet hogy van valami magánéleti problémája ami miatt ilyenné vált.Próbáld meg ebből az irányból megközelíteni a dolgot,mert azért ez így mégsem állapot..
2011. dec. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Jólvanna! Ne hergeld már ennyire fel magad! :)

Igénytelen, de Te azért ne legyél olyan. Sminkeld ki magad, vegyél fel szép ruhát, és jöjjél össze egy helyes, igényes okos, DOLGOS pasival.

Nem vagytok egymáshoz valók, ez már 9 hónap után látszik, nagyon fiatal vagy, mennyi időt akarsz még rá pazarolni? Az ilyenekből lesznek a fotelban döglő, sörhasú büdös pasik, akik elvárják, hogy az asszony tartsa el őket.

2011. dec. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

2 dolog:

1: őt nem érdekli hogy tetszen bárkinek,nem érdekli az öltözködés,nem akar a kedvedben járni...vagy megszokod,és csinin öltözöl akkor is ha ő szakadt mackóba,vagy keresel mást


2: attól hogy magasabb vagy pár centivel tűsarkúba,ne zavarjon.Mi is igy vagyunk.Ha sportcipő van rajtam,páro magasabb 3 centivel,ha tűsarkú,akkor én vagyok magasabb 5 centivel.Eleinte zavart mindkettőnket,de egy csinos tűsarkú látványa ér ennyit (oda meg vissza van a magassarkúimért)


amit még tehetsz esetleg: karácsonyra,szülinapra,névnapra ruhát veszel neki.

Határozottan a kezébe adod a borotváját,hogy amig nem borotválkozik,addig nem mész vele sehova,

Ha szüleivel jóban vagy,akkor beszélsz velük,és ha ugyis adnak pénzt neki ruhára,akkor elkiséred,és 15ezres cipő helyett értelmes dolgokat vesztek neki.

2011. dec. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
jézusom, állj le, az első 3 hsz is a tiéd... nem illetek egymáshoz a pasiddal és nem is igazán szeretitek egymást. ez kiderül a megnyilvánulásod stílusából, illetve abból, ahogy kölcsönösen iszonyultok egymáshoz. amúgy abban igazat adok, h a pasidnak sok gázos dolga akad, ezért is írtam, hogy nem hozzád való. ez nem egy jó kapcsolat,értelme se sok. ennyi :)
2011. dec. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

értem a problémát. Nem is kell túlragozni, röviden annyi, hogy a barátod ne legyen ennyire igénytelen.


Szerintem egyszer karácsonyi ajándékként vagy csak úgy, menjetek el együtt a barátodnak közösen venni pár normális ruhát. Mert az alapján, amit írtál, ö a büdös életben nem fog egyedül magának igényesebb ruhákat venni, mint a "tesipóló" és társai.. de szerintem nem is nagyon ért hozzá.


és mit csinálna, ha színházba mennétek?


Az életben mindig vannak olyan alkalmak, ahova azért illik szebben felöltözni. Például ha bemutatod a családodnak, elmentek egy rendezvényre, partira, esküvöre stb.

2011. dec. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!