Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hogyan kezelné ezt? Kinek...

Ki hogyan kezelné ezt? Kinek hogy esne? Miért vált ilyenné?

Figyelt kérdés

barátommal 9hónapja járunk ő 20, én 19vagyok.

Rólam tudni kell hogy mindig is sportosan, de nőiesen öltözködtem. Nem vagyok sznob, ezt az elején leszögezném, de mivel nő vagyok szeretek adni magamra. Beleuntam a sportos stílusba, a sportcopőkbe, és a kapucnis pulcsikba, ugy érzem most kezd kifejlődni az igazi nőies énem. Szeretem a szép, csinosabb csajos ruhákat, olykor a magassarkúkat, a szép sminkeket (sminkesnek tanulok) a szexibb pulcsikat-felsőket stb.

Hétköznapokon magasszárú csizmát, csajosabb kabátot, csőnacit egy csinosabb pulcsit hordok. Ritkán elkap a vágy hogy felvegyem a magassarkúimat is.


De sajnos barátom alacsonyabb nálam, így ez nem jöhet szóba:( És itt a baj: Ő régen nem volt ilyen mint most, tőlem elvárja ha legyek szép, ápolt, csinos, olykor dobjak sminket magamra, persze bejkön neki ha csinos vagyok mellette. DE ő sokszor arra se képes hogy megborotválkozzon, van 1 farmerja meg 3poloja, de ilyen 500.-os egyszinű tesipoló. Nincs ezzel bajom, nem vagyok lenéző, de hogy van az hogy ha szólok felháborodik pedig diszkréten mondom és jön ez a duma tőle hogy: "Engem nem pénzelnek..." nem a f*szt nem!!!!! MULTKOR kapott több mint 20ezret, hogy vegyen pár göncöt, erre ahelyett hogy nadrágo vagy pulovert vett volna, vett egy 15ezres cipőt, meg a maradékból pénztárcát, aztán meg 1 kapucnis pulcsit, folyton az van rajta.


Ha elmegyünk valahova szeretnék nő lenni, de nem lehet mert magassarkút nem vehetek mert az béna hogy kisebb nálam, és milyen már hogy kiöltözök ő meg meg se borotválkozik és mindig ugyan az van rajta.


Anyám is multkor mondja nekem, hogy egyre igénytelenebb a srác, nemigaz hogy nem tud 1 uj polot venni, vagy egy övet rakni a gatyájába, mert a s*ggén lóg a nadrág.


Nem nagyok az igényeim, de komolyan! Semmiben nem érzem azt hogy meg tudnék jelenni mint nő, már ha egy 2cmes sarkú csizmát veszek fel abba is magasabb vagyok nála. Oké erről nem tehet, de arról igen hogy nem is akar adni magára. Nem ez a legfontosabb dolog nálam, de ez régóta zavar, és hiába szólok l*szarja, én tetszek neki az a lényeg, hogy Ő nem ad magára nem számít.... :S


Meg eddig volt valami életcélja, ugye még tanul utolsó évbe van a 2éves szakmábol, lassan végez. De eddig akart melozni, mostmár azt se...mondja ma "hát nekem nincs pénzem öltözni" francokat nincs" meséli hogy az apjával olykor lemennek erre-arra, ha ruha kell. Mondom "Menj dolgozni, keress pénzt" erre ő"dolgozni...ja és mit"

Azthittem leesik az állam


Sokszor anyám is mondja hogy "Jolvan már minek szépitkezel, ő sosem akar tetszeni neked...." és iagza van.


Tudom jönnek majd a komik hogy sznob vagyok...de valljátok be csajok, ez nektek is fura lenne, hogy nem tudtok nővé válni a párotok mellett..és titeket is zavarna ha a párotok igénytelen lenne idő után


2011. dec. 15. 20:24
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

köszi.


De ha én nem akarok tetszeni valakinek, akkor nekem az a valaki nemis fontos vagy nemis érdekel ergo nem szeretem.

Ezek szerint nem szeret??? TETSZENI SEM AKAR?

ELEGEM VAN EBBŐL, én ugyan nem veszek neki göncöt... ha ilyen h*lye 21évesen... az az ő baja

2011. dec. 15. 20:42
 12/25 anonim ***** válasza:
viszonyultok*
2011. dec. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
elmondjam hogy jött el a ballagásomra, amin szinte tündököltem???? FARMER-TORNACIPŐ+POLÓ+ZAKÓ.... amikor megláttam majdnem elsirtam magam, h ennyivel sem tisztel meg hogy NORMÁLISAN felöltözzön, ja bocsánat felzselézte a haját
2011. dec. 15. 20:44
 14/25 A kérdező kommentje:

SZÓVAL, mondhatom én szépen-csúnyán nem érdekli.


Most nézem facebookon irt az egyik haverja üzifalára hogy "boldog szülinapot huszonketteske" ketteske? még becézi mivan b*zi? :/ (22es a srác meze, fociznak, vagyis barátom aztis abbahagyta mert lusta:S )

2011. dec. 15. 20:52
 15/25 anonim ***** válasza:

szerintem karácsonyra és ilyen alkalmakra vegyél neki ruhát.. bár mondjuk az olyan mintha az anyja lennél..

kezdj visszavenni a sminkből, a csinosságból (csak egy minimálisat és csak akkor ha vele vagy) és ha beszól mondd hogy nézz már magadra ennyi erővel én is beszólhatnék neked!

2011. dec. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

20.56os te igazán kulturált és kedves vagy, paraszt.


utolsó hát az az érdekes hogy nemrég volt egy nagy balhénk és szakitani akartam, ez az igénytelen téma ma jött szóba hogy átjött ismét tesipoloba, borostásan... ENNYIRE TÖRI MAGÁT H NE DOBJAM KI? :S AKKOR MIÉRT IROGAT MÉGIS H SZERET?

2011. dec. 15. 21:00
 17/25 anonim ***** válasza:

Feltetted már magadnak a kérdést, hogy miért is vagy vele ? Lehet, hogy nincs semmi jó tulajdonsága, de az biztos, hogy Te itt egyet sem írtál, csak negatívumot. Márpedig ez nem a ragaszkodás és a szeretet jele.


Lehet, hogy számodra lusta, igénytelen, figyelmetlen és egyebek, de akkor miért vagy vele ?


Keress olyat, aki mellett tündökölhetsz.

2011. dec. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Tündököltél? xD Nem vagy te egy icipicit elájulva magadtól?

Amúgy meg mi a f@szért nem szakítasz szerencsétlen sráccal? Össze-vissza fikázod, egyértelmű, hogy nem szereted. Egyébként a hozzászólásaid alapján kb 16-17 évesnek mondanálak. Komolyan úgy viselkedsz, mint valami zakkant kis pics@...


25/N

2011. dec. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
71%

tündököltél? :) szentisten!


na igen, másnak az ellenségeivel szemben sincsenek olyan komoly kirohanásai mint neked a "szerelmeddel" szemben. szerintem is tündökölj másutt, mert ez a fiú nem a te típusod. nem értem, miért vagy vele, mert szerelemből biztosan nem. élvezed hogy alázod? mert alázod, több oldalon keresztül, folyamatosan., egy jó szavad nem volt még hozzá

2011. dec. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
A szexis fehérneműt még mindig bojkottálhatnád, amíg ő nem lesz legalább tiszta és rendes a kedvedért.
2011. dec. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!