Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elbírja egy kapcsolat a...

Elbírja egy kapcsolat a titkokat? Neked mennyi férn (e) bele?

Figyelt kérdés
Párom mostanában sokat titkolózik. Külföldön dolgozik,így csak annyit tudok róla,amennyit elmond. Mindenhol jelszót változtatott,hogy még csak véletlenül se tudjak utána nézni semminek(kivéve az e-mailjeit). mikor szépen rákérdeztem,közölte,hogy mindig is voltak titkai és lesznek is.itt most nem arról van szó,hogy mindent tudnom kell.De ilyen távolságból amennyit mesél és tudok róla,az édes kevés. És ugye bármit megtehet,mert senki nem látja,én meg úgyse tudom meg. A lényeg: nektek belefér e a titkolózás,a titkok a kapcsolatba? Ha igen,akkor hol a határ?
2011. dec. 14. 09:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
70%
Soha nem kérdezném a jelszavát, ha kérne se lépnék be a személyes fiókjaiba. Én se adnám meg neki az enyémet. Ha meg akar csalni, úgyis megcsal, és úgy is ki fog derülni, legfeljebb egy héttel később, mert megváltozik a viselkedése. Én hagyom szabadon szárnyalni a társamat, hagyjon ő is engem. Ha bárki is kérné a jelszavaimat, a szerelemre és bizalomra hivatkozva, nem adnám meg neki, és ha megkapnám az övéit, kidobnám és elfelejteném azonnal. ne bújjunk már egymás seggébe, ne ellenőrizzük már egymás gondolatait is, ez nekem olyan gusztustalan, mint másnak valami szexuális aberráció.
2011. dec. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 zokniszörny ***** válasza:
75%
Nálunk úgy alakult, hogy én is tudom minden jelszavát és ő is tudja az enyémeket. De magamtól sosem lépek be sehová. Ez, ahogy most vagyunk, egy kivételes helyzet, mert ő a munkája miatt nincs netközelben, és megkért, hogy intézzek el pár dolgot. De nekem ez a normális. Az exem volt olyan, hogy mindent titkolt előlem, később kiderült, hogy a kapcsolatunk alatt folyamatosan hazudott is nekem a jóember...
2011. dec. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Miért pont akkor váltott jelszót, amikor kiment külföldre?
2011. dec. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
66%
ha szextárskeresőre regisztálna, vagy vmi hasonló hülyeségre, akkor inkább egy új e-mailt készített volna és azt adná meg regisztrációs címként, nem?
2011. dec. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
76%
Jaja, a 4-es válaszó is rávilágított erre. Akkor csak új cím lenne. szerintem csak fel akart bosszantani.
2011. dec. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Spiller Mariann PhS válasza:
75%
A lényeg a változáson van. Ja és egy jel, nem jel. Ha csal téged, titkos dolgai vannak, akkor a telefonjában is vannak és az e-mailjeiben azért nem változtatott, mert már van új e-mail címe.Az sem elhanyagolandó, hogy hol változtatott jelszót, mert erről nem írsz. Ha a bankkártya jelszavát változtatta meg, akkor lehet hogy úgy érzi, hogy sokat költesz...persze ez fikció, hiszen nem írtad, hogy hol változtatott jelszót. Ha a bankkártyákon és az e-mailekben nem, akkor nincs másik e-mail címe és a pénzügyi dolgokat kellene átbeszélni...elég talányos a dolog. Így nehéz véleményt alkotni, csak találgatni lehet.
2011. dec. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
nem pénzügyi dolgokról van szó. a neten változtatott jelszót,az összes olyan helyen,ahol megtalálható. pl skype,msn ilyesmi...
2011. dec. 14. 11:04
 18/21 anonim ***** válasza:
62%
A facebookom, e-mail címeim az én privát dolgaim, nincs mit titkolnom, de a saját anyám, akiben a legjobban bízok, és a bankszámlámhoz is adtam neki hozzáférést in case... sem tudja ezeket a jelszavaimat, nemhogy egy bnő, aki bármikor bekattanhat, elkezdhet kombinálni, és hülyeségeket csinálni...
2011. dec. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ha nem nézed rendszeresen az e-mail fiókját, honnan tudod, hogy pont 2 napja változtatott jelszót?
2011. dec. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
mert ahol néztem,mind a 2 helyen napra,órára pontosan kiírta az időpontot,innen tudom
2011. dec. 14. 19:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!