Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom mindig mindent a...

A barátom mindig mindent a fejemhez vág. Már nemtudom, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ha elmegyünk vhova kocsival, a fejemhez vágja, hogy sosem adok neki pénzt hogy tankoljon. Pedig azzal az ezressel nem lenne gazdagabb. Észre sem venné, hiszen havi 70-80 ezret eltankol, és kb heti 1-2x megyek vele valahova, kb max 10 km távolságra. Épp elég kiadásom van, pénzem meg diákmunkából pár ezres. 2 hónap volt amikor jól kerestem, akkor tettem félre nem sokkal többet mint 100e. Ami azóta is félre van téve. Folyton meg akarja mondani hogy mire költsek, és mire ne. Az is folyton mondja, hogynem veszek a kutyájának enni. Persze mert neki teli arra,hogy egy hónapban 10 ezret költsön kutyakajára, én meg mindig spórolok, örülök ha havi 10ből megúszom a saját kajámat. Nem beszélve a többi kiadásról, ami havi szinte még plusz 15 ezre, ezen felül kb 5öt költök magamra maximum. Folyton a fejemhez vágja azt is hogy nem takarítom ki a kocsiját,pedig ezer meg egyszer megkérdeztem már tőle hogy mikor takarítsam, de mindig csak halogatja, hogy majd akkor ha nem megy vele sehova. És általában negyed évente 1x jutunk el odáig,hogy na akkor ráér, és itt áll a kocsi takaríthatom. A fejemhez vágja azt is, hogy nem csinálok semmit. Amikor ez nem igaz. Az utóbbi fél évben is, 2 olyan hét volt, amikor valóban csak itthon voltam, de mindig csinálom a saját dolgomat. Suli, meló, tanulás, itthon segítek stb. Elvárná hogy kiny*ljam a seggét, ha segít elintézni valamit. Pl az év elején, neki 2perc telefonálásába tellett, hogy tegyen az érdekemben valamit. Azóta is azt hallgatom, hogy segített. Akármelyik másik családtagomat megkérhettem volna, egyik sem vágná a fejemhez hónapok múlva is! Miért ilyen? Miért akar uralkodni minden mozdulatom felett, miért akarja beosztani az időmet? Miért viselkedik így?

A másik dolog, hogy ha elmegyünk együtt valahova, észrevettem, hogy azért a szép nőket megnézni, nem feltűnően, de zavar, hogy egymás szemébe néznek 3-4 másp.ig. Nem is fogja a kezemet, van hogy 1,5 méterre megy előttem, m ő siet. Szex is havi max 1x van. Mondtam már neki, hogyha ennyi baja van velem, akkor eredjen és legyen mással, mert már nem érdekel néha hogy mi lesz a kapcsolatunkkal. Tehetek én bármit a külsőmmel, ő nem veszi észre. Mindenki másnak szembetűnik, neki nem. Hiába veszek szép, divatos ruhákat (a régieket mindig eladom, így pár ezresből megúszom, és alig fizetek rá), mégis más nőket megnéz. Általában az ilyen miniszoknyás, cicikidobós, vagy fullszőkéket. Miért nem vagyok neki jó?

4,5éve vagyunk együtt


2011. dec. 10. 21:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ügyes. Szerzett egy ingyencselédet.
2011. dec. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után felmerül bennem a kérdés, hogy miért vagy vele. Csak ne azt válaszold, hogy szereted...
2011. dec. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Megmondom öszintén, tényleg sajnállak.


De akkor most ezután a hosszú felsorolás után mondjál csak egy okot, amiért még érdemes ezzel a férfival együtt lenni..

2011. dec. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem tudok kiigazodni rajta, mert nem mindig ilyen.
2011. dec. 10. 21:32
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
Ez egy gazdag pasi, te meg csóró. Mit vársz? Tűrsz vagy mégy.
2011. dec. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 bánomisén ***** válasza:
100%

Röviden: tankold és takarítsd a kocsiját, fizesd a kutyakaját, legyél hálás folyamatosan, miközben ő nem hálás semmiért, nem tisztel, nem szeret, még csak szexre sem kellesz neki, figyelmetlen, udvariatlan, bunkó.


Szerintem ebből a pasasból 4,5 év bőven elég, sőt, sok is. Keress olyat, aki nem ingyen bejárónőt akar és megbecsül, neki meg tedd ki a szűrét.

2011. dec. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A szegény embert még az ág is húzza.
2011. dec. 10. 21:34
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez igaz, de azért még nem kellene megalázkodnod előtte.
2011. dec. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, engem nem érdekelne, hogy nem mindig ilyen. Ha csak egyszer, EGYSZER is ilyeneket mondana, azonnal elmennék.

Nincs olyan, amivel ellensúlyozni lehet azt, hogy így beszél veled. Az sem indok, ha aranyat szarik.

2011. dec. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Fújjj! Ilyen sz/r kihasználós pasi nekem nem kellene. Haszontalan állatfajta. élősködik rajtad.

Most komolyan nem tudo mit kellene tenned?


KIDOBNI!!!!!

1. tartsa el ő saját magát!

2. takarítsa ki a saját kocsiát

3. ő takarítson a házában ne te

4. a kutyájának ő adjon enni, gondolom a te állatodat sem tetené ő.


Ez a faszi egy szemét alak. Kihasznál rajtad akarna élősködni, pedig van elég pénze!

Ez egy elég gyakori undorító magyar pasifajta...és elég gyakori...


Amúgy csak gyűjtsd a kis pénzedet és ha valahova kell menned inkább vegyél buszjegyet vagy menj bérlettel! Jobb ha nem kérsz tőle semmit nem visz el sehova, mert ez egy felhándálós (felró) dög. Amit nem "ad" neked, azt nem tudja felróni! Érted???

Te nem vagy rászolrulva de ő ellenben ki akar használni ahol tud!

Ne adj neki pénzt semmire, és takarítgasd semmijét, az az ő dolga!


Amúgy ha jó tanácsot akarsz. dobd ki!

26L

2011. dec. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!