Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? én már nemtudom!

Mit csináljak? én már nemtudom!

Figyelt kérdés
megismertem egy 36 éves nőt olyan 3 hónapja azóta tök jóba lettünk. amúgy én 13 éves lány vagyok. és tényleg bérmikor átcsöngettem hozzá segített a leckében , szerelmi ügyben. aztn bemutatta a fiát aki 1 hónapja költözött hozzá eddig az apjával élt. és most oylan 1 hete észre vettem a fiúkarján vágásokat. és a fiúval amúgy tök jóba lettünk segítettem neki összejöni egy lánnyal meg minden. és azt mnodta hogy azért vágja az ereit mert hogy az apja nem szereti őt , az annya elhanyagolja és egyedül én vagyok ott neki. ez persze nincs így mert az apja minden szerdán és szombaton elviszi az anya meg nagyon jó anya. és az annya meg nekem sírt hogy ő úgyérzi a fia nem szereti őt mert hogy rossz anya. mind2-en megbíznak bennem . mit tegyek?
2011. nov. 21. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Beszéld rá az anyát, hogy a fiúnak pszichológusra lenne szüksége!
2011. nov. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de akkor megkérdezné hogy és mért? elmondom.. a fiú soha többet nem fog megbízni bennem :/
2011. nov. 21. 16:10
 3/6 anonim ***** válasza:

Elmondod a vágásokat (ha esetleg ezeket nem látná az anyukája), de lehet, hogy látja őket, csak neked nem mondja el ő sem..

Kérd meg, hogy Téged hagyjon ki a dologból..

2011. nov. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az annya biztos hogy még nem látta. de én szeretnék valahogy segíteni de nem tudom hogy hogy tudnék :S
2011. nov. 21. 16:13
 5/6 anonim válasza:
Mondd, hogy mindenki szeressen mindenkit!:)
2011. nov. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
peace and love? :D
2011. nov. 21. 16:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!