Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elbírja egy kapcsolat a...

Elbírja egy kapcsolat a titkokat? Neked mennyi férn (e) bele?

Figyelt kérdés
Párom mostanában sokat titkolózik. Külföldön dolgozik,így csak annyit tudok róla,amennyit elmond. Mindenhol jelszót változtatott,hogy még csak véletlenül se tudjak utána nézni semminek(kivéve az e-mailjeit). mikor szépen rákérdeztem,közölte,hogy mindig is voltak titkai és lesznek is.itt most nem arról van szó,hogy mindent tudnom kell.De ilyen távolságból amennyit mesél és tudok róla,az édes kevés. És ugye bármit megtehet,mert senki nem látja,én meg úgyse tudom meg. A lényeg: nektek belefér e a titkolózás,a titkok a kapcsolatba? Ha igen,akkor hol a határ?
2011. dec. 14. 09:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet olyan munkája van amiről nem beszélhet nem? Egyébként nekem az a fura, sőt nem tartom normálisnak, hogy az ember párja mindenhez tudja a másik jelszavát. Az én facebookomra, mail fiókomba, telefonomba senki ne lépegessen be. És nem azért mert úton útfélen megcsalnám, de úgy érzem ez a minimális bizalom jár, különben minek vagyunk kapcsolatban?
2011. dec. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%
nálam egyáltalán nem fér bele a titkolózás. hát ki legyen az embernek a legfőbb bizalmasa, ha nem a párja az???
2011. dec. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Mi tudjuk egymás jelszavát,de nem szoktunk kutakodni. Szerintem ez is egy bizalmi dolog,hogy megadod a másiknak a hozzáférést a privát dolgaidhoz. Ha nincs mit titkolni és okot sem adsz a gyanakvásra,úgysem fog nyomozni. Csak fura,hogy eddig megvolt a lehetőségem,most meg hirtelen már nincs...az okát sem tudom(csak sejtem),de gyanús,hogy miért pont most
2011. dec. 14. 09:42
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát barátnőm ex-barátja akkor cserélte le a jelszavát mindehol, amikor csajozni és szextárskeresőzni kezdett...

Igazából nem értem ezt, mivel, ha pl. csajozna/fiúzna a párod, akkor semmibe nem kerülne egy új email cím regisztrálása-jelszóváltoztatás helyett. Nem lehet, hogy túl gyakran nézegetted és elege lett?

2011. dec. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sincsenek ilyen titkok. A párom gyakran kér meg, hogy válaszoljak ennek-annak e-mailben, vagy facebookon, esetleg állítsak neki a játékában (kockák vagyunk).
2011. dec. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szoktál kutakodni, akkor honnan tudod, hogy lecserélte a jelszavakat?
2011. dec. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
És miért kell a jelszó, ha nem akarsz kutakodni? Ezt nem értem. Én pl. egyáltalán nem vagyok kíváncsi a barátnőm jelszavaira, mert megbízom benne és fordítva is működik. Ne kelljen már bizonygatnom, hogy hűséges vagyok.
2011. dec. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

09:47 vagyok. Most jut eszembe, hogy egyszer én is lecseréltem-még egy előző kapcsolatomnál-a jelszvakat, mert észrevettem, hogy rendszeresen olvasgatja az üzeneteimet.

Aztán szépen vártam, mikor kérdez rá...Semmi okom nem volt rá ,csak az, hogy kirukkoljon azzal, hogy leskelődik.


Tehát ez is lehet a háttérben.

2011. dec. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Ha megnézem,szoktam neki szólni,de nem minden nap,még csak nem is minden héten nézegetem a dolgait. Nincs rá szükség. Most viszont valami azt súgta nézzem meg és lám...2 napja jelszót váltott. Ő beszél nekem bizalomról,de így hogy bízzak meg benne,ha alig tudok róla valamit és még jobban titkolózik mint eddig valaha. Rosszat sejtek.Lehet,hogy csak én reagálom túl és nincs semmi. De ha az a gondja,hogy bele-bele lestem a dolgaiba,szólhatot volna szépen és közli,hogy jelszót vált,nem sunyiban. Ráadásul összekaptunk előző este,de ilyen már sokszor volt. Most azon gondolkozom miket is mondtam,mert lehet,hogy rátapintottam a lényegre és lehet,van mit takargatnia,ezért cserélt másnap reggel jelszót
2011. dec. 14. 10:07
 10/21 anonim ***** válasza:
23%

Nekem nem fér bele.


Exem ezzel bukott le.Nem tudtam a jelszavait,de meg voltak jegyeztetve a gépemen is,lusta.Viszont egyszer freemail-re enyém helyett övére kattintottam,és kiirta hogy hibás jelszó.Megnéztem a többit,szintén.Viszont biztonsági jelszónak olyat használt amit tudtam.Feltörtem mindenét,2 hete csalt épp.


Párommal elején tisztáztam,nincs titkolózás.Nem kutakodok,de ha titkokat akar,keressen mást.Szerencsére ő nem olyan.

2011. dec. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!