Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy anya...

Mit csináljak, hogy anya elengedjen a buliba?

Figyelt kérdés

Eddig nem tartoztam a menők közé,soha nem járkáltam sehova,mindig itthon ültem,de amióta együtt vagyok a barátommal,azóta bekerültem én is ebbe a társaságba.

Eddig nem mentem velük bulikba,inkább csak moziba és ott aludtam a lányoknál,ilyenek...


De most lesz egy szilveszteri buli és elhívtak engem is.


Mondtam anyának,de közölte,hogy nem mehetek sehová,itthon kell lennem és elkezdte,hogy a barátom és az Ő baráti köre mennyire nincs rám jó hatással,amióta velük vagyok jóba,azóta mindig a barátomnál vagyok délutánonként,kihívóan öltözködök,sminkelek és teljesen megváltoztam.


Nem értem,hogy miért ilyen...Nem akarok itthon ülni és tv-zni,annyira ciki :/


Meg elkezdte mondani,hogy az alkohol nem nekem való és hogy nem bírnám.Már ittam ezelőtt is,nem rúgtam be,észre sem vette rajtam.



14L


2011. dec. 13. 17:59
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
mátyás3: a csaj tavaly decemberben írta ezt..
2012. szept. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 TipM válasza:

csak 14 éves vagy.

2 év mulva majd el fog engedni

2012. szept. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!