Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányom mindent elmond a...

A lányom mindent elmond a tanárának és ő lett a legfőbb bizalmasa, tömi a fejét hülyeségekkel, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Akármi történik itthon vagy máshol vele, azt elmondja a tanárnak. Ha összeveszünk valami apróságon, úgy állít be, mintha itthon állandóan terrorizálnám. Volt olyan, hogy egyik este összekaptunk valamin, másnap a tanáránál volt egész délután, mert azt mondta neki, hogy nem akar hazajönni, mert úgyis csak bántják itthon. A tanár meg elhiszi neki, hogy őt senki nem érti meg és mindenki szemét vele, még adja is alá a lovat. Nagyon rossz hatással van rá az az ember, neki elmond mindent, nekem semmit. Azt mondja a lányom, hogy mert csak ő érti meg, de ez hülyeség, nem is egy korosztály és én is meghallgatom, meg a többi barátja is. Nem tudom, hogy mit tehetnék, régen nem volt ilyen, egy 2-3 hónapja elnézést a kifejezésért, de dilizett be és mániája lett, hogy vele mindenki intoleráns. Segítenének, hogy mit tehetnék ezzel a gyerekkel?

Előre is köszönök minden tanácsot.


2011. dec. 13. 14:22
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
Éppen ez lett volna a kérdésem, vagyis, hogy féfi-e az illető tanár. Kiderült, hogy jó volt a szimatom. Lehet, hogy ma még "csak" barát /bár ez sem helyén való ebben az esetben; a tanár ne legyen "barát", hanem legyen egy jó, megbízható "tanár"/, de ez ezen a síkon - a lányod részéről legalábbis - veszélyesen közelít a szerelem felé. Lesz ebből még kalamajka! Most térítsd észre, amíg a túlzott bizalmaskodása miatt nem kap egy hatalmas sebet a tanára által.
2011. dec. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, teljesen igazad van, egy kapcsolat megromlásáért nem csak egy ember a felelős. Viszont én úgy gondolom, hogy a jó kapcsolatunkra elég bizonyíték az, ha 17 évig semmi probléma nem volt, nem voltak túl nagy veszekedések, nem volt utálat részéről. Ha eddig elfogadtam őt, most miért ne tenném? Ő maga mondja, ha nincs semmi nézeteltérés, hogy nagyon szeret és hogy másoknak sokkal rosszabb anyjuk van, gyakran megölel és normálisan el tudunk beszélgetni bármiről. Majd ha jön egy konfliktus, már azt kiabálja, hogy elege van és rohan a tanárhoz. Szerintem meg ez nem normális.
2011. dec. 13. 15:51
 23/48 anonim ***** válasza:
Igen, igen! Sajnos itt már kialakult egy lelki kötődés!
2011. dec. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
és ott is aludt nála ezek szerint? mire tanítja őt ez a pasas a suliban?
2011. dec. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
57%
Én eddig védtem a tanárt, de NEM ENGEDHETI MEG HOGY NÁLA ALUDJON EGY LÁNY- lehet, hogy prűd vagyok
2011. dec. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
honnan veszitek, h nála aludt?
2011. dec. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 A kérdező kommentje:
Dehogy aludt nála, még csak az kéne! Felhívja, hogy találkozzanak, vagy másnap felkeresi és ott is marad iskola után. De már ez is elég baj.
2011. dec. 13. 16:09
 28/48 anonim ***** válasza:
"és szalad a tanárhoz, hogy elmesélje, milyen kegyetlenek vagyunk, majd másnap azal jön haza, hogy a tanárúr szerint a szabadság a legfontosabb"
2011. dec. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 A kérdező kommentje:
Ezt úgy értettem, hogy felhívja még akkor, vagy másnap rohan elmesélni neki és aztán itthon elmeséli a tanár véleményét, nem aludt nála, szép is lenne.
2011. dec. 13. 16:13
 30/48 anonim ***** válasza:
hát szép, az biztos! Feltétlen mond el mit mondott a tanár!! Írd meg, mert nagyon kíváncsi vagyok!
2011. dec. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!