Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne javítani a...

Hogy lehetne javítani a helyzeten? Nem indulatokat szeretnék kiváltani, megoldást keresek.

Figyelt kérdés
Párom pár hónap kiküldetés után hazajött a férjem. Bevásároltam, stb, hogy természetesen főzök neki mire hazaér, ráadásul a kedvencét, mivel már nagyon vártam. Felpakolva megérkezem a lakásba, anyja kis lábaskáiban ott volt a főtt kaja ( a kedvence).
2011. dec. 9. 13:29
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Akkor miert nem mondod el az anyosnak, igy ahogy itt?
2011. dec. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
54%
Értem igen. :) És teljesen egyetértek a kommenteddel. Anyukája főzze akkorra a kedvencét, mikor átmegy hozzá köszönni, hogy hazajött. Hozzád megy már haza, és ebbe a főztöd is beletartozik.
2011. dec. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
Szerintem attól, hogy anyósnak kulcsa van a lakáshoz még nincs felhatalmazva, hogy bármikor bemenjen a lakásba. Az én apukámnál is van egy kulcs a lakásunkhoz, de esze ágában sincs a tudtunk nélkül betenni a lábát. Ezt még csak megbeszélni sem kellett vele, egyértelmű volt. Nála is baj esetére van. Szerintem le kéne ülni vele és mindezeket amiket itt megírtál neki, kedvesen elmondani neki.
2011. dec. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:

A probléma az, hogy a férjem ezerrel tiltakozik ellene, hogy elmondjam neki, mert meg fog szerinte sértődni. Pedig nagyon udvariasan tenném.

Igen, nincs felhatalmazva, anyunak is van kulcs, soha nem jön, ha hívjuk is, becsönget.

2011. dec. 9. 14:05
 25/38 anonim ***** válasza:
A férjed ellenállásával nehéz.. Vagy neki sem egyértelmű, hogy ki a társa? Ne haragudj meg, de az nem számít, ha te "megsértődsz" az anyja húzásai miatt? Túl megértő vagy. Szól akkor anyukának, hogy ha érkezik a fia, lépjen át és fogadja, te meg addig csavarogsz egyet..
2011. dec. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
14:11 Abszolút én is így kezdem már ezt látni. Akkor menjen a szeretteihez!
2011. dec. 9. 14:15
 27/38 anonim ***** válasza:

Szerintem ha zavar beszéld meg anyóssal.

Nálunk a helyzet az volt hogy csomagoltam reggel kaját a férjemnek erre após szinte minden reggel vitte a szendókat a munkahelyére,anyós küldte nehogy éhezzen szegény kicsi fia.:)

Mondjuk én nem problémáztam,mondtam a páromnak hogy ezentúl nem csinálok neki reggelit,ugyis kap anyóséktól.

2011. dec. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Igen,mondjuk ezt veled kellett volna megbeszélni... Érdekes...Én szólnék a te helyedben.
2011. dec. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

Na szóval! van két választási lehetőséged. Az egyik rossz.

1.

Átnész dúlva-fúlva anyóshoz, hogy mégis mit képzelt, hogy gondolta ezt, leszidod.

Anyós innentől fogva utálni fog, hiszen ő csak jót akart a kicsi fiának, továbbá meggyőzi magát arról, hogy te nem vagy az ő fiához való.

2.

Átmész anyóshoz, nyugodtan mosolyogva.

Csókol/Jónapot/Szia Anyuka/Marika/Marinéni (megfelelő helyen aláhúzandó illetve pótolandó)

Hát jól meglepett engem ezzel a vacsorafőzéssel. Megyek haza megrakva csomó romlandó kajával, erre ott áll az asztalon a gőzölgő bableves. Jut eszembe, visszahozam az edényét!

Tudja én is szerettem volna meglepni Józsi/Pisti/Sanyit valami finom vacsival, így eléggé rosszkedvű lettem, mikor láttam, hogy ön elvégezte ezt helyettem.

Jaj ne tessék pityeregni, nem haragszom.

Csak tessék legközelebb szólni.

Mit szólna ahoz, hogy mikor legközelebb hazajön, akkor én főzöm a vacsorát, Mari nénihez pedig átjövünk másnap ebédre?

2011. dec. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Azért az durva, hogy csak úgy bement a lakásotokba, anélkül, hogy szólt volna. Anyósom is be-bejárogatott, aztán csinált egy bakit, azóta nem szabad neki olyankor bejönni, amikor nem vagyunk itthon. Aztán háboroghat. hamarosan a kulcsát is visszakérem.
2011. dec. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!