Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne javítani a...

Hogy lehetne javítani a helyzeten? Nem indulatokat szeretnék kiváltani, megoldást keresek.

Figyelt kérdés
Párom pár hónap kiküldetés után hazajött a férjem. Bevásároltam, stb, hogy természetesen főzök neki mire hazaér, ráadásul a kedvencét, mivel már nagyon vártam. Felpakolva megérkezem a lakásba, anyja kis lábaskáiban ott volt a főtt kaja ( a kedvence).
2011. dec. 9. 13:29
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
18%
De jo lenne egy ilyen anyos! Sajnos nincs semmilyen. Fozzon csak a mama, en inkabb elmosogatok utana.
2011. dec. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:

Főzd meg te is akkor a kedvencét és tedd majd mindkettőtökét a férjed elé, hogy szedjen mindkettőből, mixeljen :)

De azt nem értem, hogy ha ott laktok életvitelszerűen a lakásban, akkor miért kell anyukának kulcs..ha elmentek nyaralni vagy hosszabb időre akkor oké, de így. Nekem fura.

2011. dec. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
Igen, csak ez nekem nem esett jól. Meg ez a versengése az agyamra megy.
2011. dec. 9. 13:39
 14/38 A kérdező kommentje:
A kulcs dologgal én sem értek egyet, dehát néha nekem is engednem kell. Megbeszéltük, hogy szó nélkül nem jönnek. Így adtuk nekik oda.
2011. dec. 9. 13:40
 15/38 anonim ***** válasza:
14%
Nekem is rosszul esne. Mások vagyunk, van aki örül, hogy felmenti egy ilyen kedves anyós a főzés alól, de mások meg így szeretnének örömöt okozni a férjüknek, és lássuk be egy hazatérő FÉRJ-et a FELESÉGE főztje várja!
2011. dec. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
Anyós tudott róla, hogy te is főzöl?
2011. dec. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
76%

A kajákkal szerintem nincs semmi gond. Tegyél oda mindent a Párod elé és csapjatok egy nagy kajálást. Ne tegyél megjegyzéseket, hogy melyiket választja !

Az már nagyobb baj szerintem, hogy az anyósod szó nélkül ment be a lakásotokba, ezek szerint nem tartotta be a megállapodást. Ezt azért meg kellene beszélni vele, mielőtt rászokna.

2011. dec. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:

Tudott-e róla? Ez szerintem nem kérdés, mindig én főzök neki, hisz a felesége vagyok.

Szerintem az az alap, hogy én főzök, mivel mi vagyunk egy család, ha ő is főzni akar, jelentse be. Nem ellene vagyok, csak értse meg, hogy már nem ő a férjem "társa".

2011. dec. 9. 13:45
 19/38 A kérdező kommentje:
13:43 Látom, te érted miről beszélek. :))
2011. dec. 9. 13:46
 20/38 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy engem is zavarna a helyzet, főleg, hogy nem is beszéltétek meg. Persze, érthető, hogy ő is várja haza a fiát, de erre akkor sem ez a megoldás! Szerintem már ott "gond" van, hogy a kezébe adtátok a lakásotok kulcsát, magyarul felhatalmaztátok, hogy anyuka bármikor jöhet, ha úgy gondolja....és most úgy gondolta!

Valahogyan vissza kellene szerezni a kulcsot, ez a ti életetek, ne mászkáljon ki be hozzátok. Én egyébként kedvesen megköszönném, hogy főzött, és megmondanám neki, hogy legközelebb ne fáradjon vele. Én tudod mit csinálnék, lefagyasztanám, jól jön az még szűkebb napokon, és nyugodtan főzzél a férjedre!

2011. dec. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!