Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell börtönben élnem...

Miért kell börtönben élnem itthon? Joguk van ehhez?

Figyelt kérdés

Apa és a bátyám megkeseríti az életemet, a bátyám apa jóváhagyásával folyamatosan a sarkamban van.


Miattuk nem tudok társasági életet élni a való életben, csak itt az interneten.


Sokszor sírok amikor arra gondolok, hogy a barátaim milyen jót bulizhatnak, én meg nem mert nem engednek el.


A bátyám beleszól az öltözködésembe is, nem viselhetek magassarkút, nyilvános megaláz pl: a múltkor hazarángatott egy szórakozóhelyről.


Folyamatosan ellenőrzi ,hogy nem lógok-e a suliból, pedig nagyon jó tanuló vagyok.


Moziba is úgy mentem a múltkor ,hogy a bátyámmal és a barátnőjével mentem.


Szeretnék élni, mint a többi fiatal egy kicsit bulizni és lazulni néha.


2011. dec. 8. 19:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
24%

Tudod ez lenne a normális,hogy a család figyeljen rád!Ezt hívják erkölcsös nevelésnek.Azért érzed túl szorosnak a "felügyeletet" mert látod hogy a többi tizenéves barátnődnek mindent megengednek,illetve úgy mondanám hogy nem szólnak rá semmiért,ezért vesznek föl 14 évesen miniszoknyát,vagy éppen olyan mélyen dekoltált ruhát hogy kiesik a mellük,vagy tesznek föl a fuckbukra magukról tükör elött csinált képet,amin tangában és félmeztelenül szenvednek.. Amikor éjjel megyek a városban sokszor látom a tereken "bandázni" ezeket a tizenéves tiniket... ide akarsz tartozni?Te is ilyen gyökértelen,sodrodó kamaszgyerek akarsz lenni,akit majd egyszer belekevernek valamibe?

Ez a "mindent lehet" maszlag csak az elmúlt évek liberális sallangja,régen ilyen nem volt hogy egy kamaszgyerek ilyen ruhákat vegyen fel vagy ki legyen festve mint egy paradicsom madár vagy hogy éppenséggel éjfélkor a Blahán csövezzen a "deszkás haverokkal"...

Örülj hogy van egy ilyen bátyád és apád akik vigyáznak Rád.

2011. dec. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
51%
Hát mondjuk túlzás, amit csinálnak, de semmit sem tehetsz ellene amíg 18 éves nem leszel, és a saját lábadra nem állsz. Ha úgyis tovább tanulsz, akkor menj másik városba.
2011. dec. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Anyukám sajnos meghalt.


Ha betöltöm a 18-at akkor kollégiumba költözök.

2011. dec. 8. 20:00
 14/15 anonim ***** válasza:
Figyelj nem, azért csinálják ezt hogy állandóan keresztbe tegyenek Neked!Szeretetből vigyáznak rád és ezt te már soknak érzed.Semmi baj én voltam olyan lánynál akit 20 évesen is még külön szobába küldtek aludni minket.Figyú!17 éves vagy az a dolgod hogy megalapozd a jövődet és ők nem szertnék hogy rossz útra tévedj!Lehet hogy túlzásba viszik,de neked kell kiérdemelned a bizalmat és a tiszteletet.Ha már úgyis látják hogy nagy lány vagy és tudsz vigyázni magadra akkor ezekről le fognak szokni!Apuddal ülj le beszélgetni ,meg a bratyódal is !Többet nem tehetsz az ügy érdekében!
2011. dec. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
72%

Sajnos a pokolba vezető út is jó szándékkal van kikövezve.


De az is elképzelhetőnek tartom, hogy mélyebben van a probléma gyökere. Valljuk be, két férfi sokszor nem tudja, hogyan kellene bánni egy lánnyal. Főleg egy kamasz lánnyal. És sajnos, ahogy olvastam, nincs is aki segítene nekik. Lehet segítene, ha beszélnél erről a család egy közeli nőismerősével, esetleg beszélhetne velük ő is.

2011. dec. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!