Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miről vennéd észre ha a párod...

Miről vennéd észre ha a párod megcsalt?

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 11:50
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
12:11 megírom priviben, mert ez már off lenne.
2011. dec. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

12:08! Igazad van. A felvetésem nem is erre irányult inkább. Lehet, hogy nem női mivoltomból kellene kiindulni, de alapvetően azt gondolom, hogy ha már nem állok oda a párom elé azzal, hogy nagy baklövést követtem el, akkor nem követem el azt a hibát, hogy bármilyen jelet adjak. Nem kezdek változásba, ha eddig nem vettem ajándékot a feleségemnek, akkor eztán sem teszem stb.


Leírtad, hogy beszélgettek, ismeritek egymást. Lehet, hogy ő is ismer annyira téged, hogy mivel ne álljon elő ebben a helyzetben, hogy gyanút ne fogj.


Remélem érted, hogy hová akartam kilyukadni.

2011. dec. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

ma 12:15


írhatod ide is szerintem mindenkit érdekel.persze ha nem személyes dolgokról lesz benne szó..

2011. dec. 6. 12:22
 14/33 anonim ***** válasza:
30%
De igen, csalnak a nők is pl. én.
2011. dec. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Szerintem eltevesztette, nem napi, hanem heti tobb orat akart irni:D
2011. dec. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon egyértelmű volt. Kitalálta hogy ehhez meg ahhoz a rokonához kell mennie (akikért én nem voltam nagyon oda és nem szívesen mentem mindig vele), volt hogy hívtam, nem vette fel csak sokkal később hívott vissza, sms-re nem válaszolt vagy csak jóval utána. DE a legdurvább az volt amikor hívtam és úgy vette fel a telefont mintha egy tök idegen lennék (mint később kiderült épp mellette volt az akivel megcsalt).
2011. dec. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

ma 12:27


És te miért csalsz?Mit nem kapsz meg otthon amiért ezt meg teszed?

2011. dec. 6. 12:31
 18/33 anonim ***** válasza:
Na jó partner is kell egy férfinak a megcsaláshoz. Szóval ne fényezzük magunkat.
2011. dec. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
56%
Szex, szeretet soroljam még?
2011. dec. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
12:16 A lelkét ismerem és ő nem jó színész :-) éppen a sok beszélgetésünk miatt észre sem venné magán, hogy túl sokat beszélne valakiről, vagy egy helyről, vagy általánosságban a kapcsolatokról.
2011. dec. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!