Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnétek arról tudni, ha...

Szeretnétek arról tudni, ha egyszer régen megcsalt a férjetek/párotok? Ha ő könnyít a lelkén, azzal lehet rosszabbat tesz?

Figyelt kérdés
Tegyük fel egy kilengés volt, azóta évek teltek el és látszólag minden rendben (talán rájött a férj,hogy mégis a feleségét szereti).
2011. nov. 26. 16:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%

Aztán, ha 1-2-3 vagy 10 év múlva elbizonytalanodik, akkor majd ismét meg kell győznie magát arról egy ilyen kilengéssel, hogy tényleg a feleségét szereti? :)


Ha nekem a férjem 5 év boldog házasság után elmondaná, hogy pár éve megcsalt, nem bocsátanék meg neki.

Ha tehát nem akarsz elválni, inkább tartsd a szád. És egyébként rohadj meg.

2011. nov. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%

Nézd, engem megcsalt a férjem anno. Még az esküvőnk előtti éjszakán is. Nem tudtam róla, a házasságunk alatt derült ki egészen véletlenül.

Akkora sebet ejtett ez rajtam hogy soha többé nem tudtam benne megbízni, megundorodtam tőle. A hányinger kerülgetett ha csak hozzám akart érni vagy a közelemben volt.

Elváltam tőle.


Amit nem tud valaki, az nem fáj. De ha már megtudja, azt nem lehet meg nem történté tenni, onnan nincs visszaút.

2011. nov. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
mivel átverne, hazudna éveken át így nagyot csalódnák benne,. Kidobnám egyből, nem mérlegelném, hogy jó volt addig. Utálom ha hülyének néznek, hazudoznak. É pont olyantól fáj a legjibban akiben bíztam, szerettem. Pont ő szúr hátba? Mehetne amerre lát.
2011. nov. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%

Ha valaki véletlen ilyet tett, egy elbizonytalanodott periódusában, és meg akarja tartani a párját, ne mondja el neki. Maradandó károkat okozna a kapcsolatukban.

Lelkén max könnyítsen úgy, hogy a legjobb barátnak, barátnőnek elmondja.

Max akkor mondja el, ha nem a férjétől van a gyerek, egyébként temesse magába örökre!

2011. nov. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%
Igen rosszabbat teszek mivel megalázom és minden terhet ráteszek ,mert hát könnyítettem a lelkiismeretemen. Ganaj dolog. Megtettem. Azóta egy másik házasságban élek, de nagyon megvetem magam.Mentségemre szóljon, hogy nem sokáig tagadhattam volna le, mivel az affért a feleségem kollégái sejthették. Csak heteken mullhatott hogy le fogok bukni, viszont így nem akartam,hogy megtudja.
2011. nov. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%
Már nem szeretném tudni és nem is kérdezgetem erről. 13 éve vagyunk együtt jóban, rosszban, minek feszegessem a múltat. Nem indult zökkenőmentesen a kapcsolatunk, ezért el tudom képzelni, hogy az elején még volt mással, amikor még csak "járogattunk". Azóta idősebbek lettünk, egymáshoz nőttünk, kiéltük magunkat.
2011. nov. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
Szeretném tudni, mert nem akarok olyan emberrel együtt élni, aki egyszer is megcsalt. És amint megtudtam, azonnal elhajtanám.
2011. nov. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%

Jobb nem tudni róla. A férjem pontosan tudja, h vagy hallgat, vagy válás, ebben én sem ismerek tréfát.

Apám pl oda is költözött a kis hölgyhöz, anyám mégis visszafogadta, azóta is együtt vannak, már 35éve, valahol e mögött is női bölcsesség van, más kérdés, h vajon anyám meg tudta őszintén bocsátani neki...

2011. nov. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretném megtudni, hogy otthagyhassam! Velem senki ne szórakozzon, még csak egyszeri kilengésekkel sem!
2011. nov. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem egyszerű a kérdésre válaszolni.

Azt, hogy esetleg egyszer megcsalt, meg tudom bocsátani. Mivel én is csaltam már meg úgy a párom, hogy közben imádtam, csak mégis úgy alakult, és tényeg semmit nem jelentett a dolog.


Ha viszont viszonya volt, amit elhallgatott, azt már

2011. nov. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!