Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnétek arról tudni, ha...

Szeretnétek arról tudni, ha egyszer régen megcsalt a férjetek/párotok? Ha ő könnyít a lelkén, azzal lehet rosszabbat tesz?

Figyelt kérdés
Tegyük fel egy kilengés volt, azóta évek teltek el és látszólag minden rendben (talán rájött a férj,hogy mégis a feleségét szereti).
2011. nov. 26. 16:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
49%

19:36 folyt.


valószínű nem bocsátanám meg, mert abban már érzelmek is voltak, no meg hazudott is.


Ha évek múlva derülne ki egy megcsalás, azt akkor sem bocsátanám meg, ha csak egyszeri alkalom volt. Mert ezek szerint évekig hazudott nekem. Mivel szerintem egy kapcsolatnak az őszinteségre kell épülnie, ez megbocsáthatatlan.

2011. nov. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
17.32-es hölgy válasza tetszik! Én is igy voltam vele.El is váltunk egy pillanat alatt, azóta 25 év telet el, volt egy jó csomő barátnője, most mégis egyedül ücsörög, mert kiöregedett a csajozásból.
2011. nov. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
79%
Ez egy nagyon nehez kerdes, mert egyik oldalon ott van, hogy az ember elvarna az oszinteseget, de akkor en ha belegondolok, nem tudnek megbizni mar a ferjemben es arra a hazassagunk is ramenne valoszinuleg. Magyarul nem lenne a regi mar. Viszont ha nem mondja el, egy az, hogy az o lelkiismereten lesz ez a tehet, ami egyebkent meg fog latszani rajta idovel, a masik meg az, hogy kesobb is kiderulhet ez es akkor pedig tuti bebukja a hazassagat ugyis, ha mastol tudja meg. Nagyon nehez, en ugy gondolom, hogy annak megfeleloen kell ilyen helyzetben donteni, hogy a hazastars milyen. Adott szemely ismeri a parjat, tudja kb. hogy hogy reagalna, igy melyik a jobb megoldas. Vannak nok, akik megcsalas utan is tudnak a ferjukkel elni...en akaratlanul is megundorodom mar a gondolatatol is. Szoval szerintem egyeni, helyzet fuggo, hogy mi a legjobb ebben a helyzetben. Ha az en szemszogembol nezzuk, en biztos, hogy elmondanam a ferjemnek, ha ilyen megtortent volna, mert nem tudnek normalis eletet elni a tudattal, hogy igy "atvertem".
2011. nov. 27. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
53%

Nem akarnám tudni.


Mondtam már a páromnak ha megcsal azt tegye ugy hogy soha ne jöjjek rá.10éve vagyunk együtt,még a jelét sem láttam sosem hogy félrement volna,most vagy meg sem tette(amiben 100%ig bizok)vagy megfogadta a tanácsom.

2011. nov. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
53%

Nem szeretném tudni, mert nem akarom elveszíteni. Ha tényleg csak egyszeri és soha meg nem ismétlődő pillanatnyi elmezavarból elkövetett dologról lenne szó, akkor az maradjon titok. Örökre.

Ha rendszeresen csalna, vagy hosszabb szexkapcsolata lenne mellettem, arról minden további nélkül tudni akarnék, hogy kirúghassam.

Remélem, hogy sem titkolózásra, sem nagy színvallásra nem lesz szükségünk soha és mindig nagy szeretetben fogunk élni egymással, ahogy eddig is.

23N

2011. nov. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Elhagynám.

Nálunk már volt egy beismerés részéről és "megbocsátás" részemről. Azóta átíródott az érzésem iránta. Megbántott, s már soha nem fogok úgy bízni benne, ahogy korábban, hiába volt őszinte.

Ha mégegyszer megtörténne, azon nyomban repülne.

2011. dec. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

En szeretnék tudni, arról ha a férjem megcsalna. Ha megcsal, akkor eddig nagyon ügyesen csinàlta volna.

De, ha elkapnàm nagyon jól tudna, hogy mi lesz a vége.

2011. dec. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!