Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz akkor, ha meghal...

Mi lesz akkor, ha meghal valakim? Hogy lehet ezt túlélni?

Figyelt kérdés

Túl sok családtagom van, aki közel állnak hozzám. És tudom, hogy mindenki meghal egyszer, de nem bírnám ki. Papám mindig mondja, mielőtt meghalna, szeretne még mindenre megtanítani. És én mindig mondom neki, hogy papa nem fogsz meghalni 90 éves korodig. De mi van ha igaza volt? Mi van ha nemsokára meghal? Nem bírnám ki most, amikor ilyen ingatag állapotban vagyok. Nem élném túl. Az anyai nagyszüleim nagyon közel állnak hozzám. SZinte ők neveltek fel. ÉS ha meghalna valamelyikük, nem hiszem, hogy túl élném. Olyan részt tépnének ki a szívemből, mely soha nem nőne vissza. Mit tegyek akkor? Most is úgy sírok, mintha kínoznának... A rokonaim a világon a legfontosabbak a számomra!!! Sajnálom már nem tudok többet írni, úgy sírok..:SS

14/l


2011. dec. 4. 19:46
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kioktatást! Lehet, hogy csak jót akarsz, lehet, hogy te felnőtt vagy én meg egy kislány, de talán amikor sír az ember, nem figyel az idézőjelekre. Hanem csak írja azt, ami a szívét nyomja.
2011. dec. 4. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!