Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet úgy készülni a...

Hogy lehet úgy készülni a vizsgákra ha meghal valakim?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem erre kéne most gondolni, meg nem ez a legfontosabb, de így csúsznék egy évet. Nem kéne két baj egyszerre...
2011. jún. 6. 12:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
ezek szerint még nem halt meg senkid. Fölösleges ezen rágódni, amíg a rossz nem következik be. ha meg tényleg pont a vizsgaidőszak alatt hal meg valaki, akkor lehet kérni vizsgahalasztást. Nem kell csúsznod egy egész évet, csak a vizsgát teszik kicsit arrébb.
2011. jún. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Szólhatnál a tanszéknek vagy valakinek, ilyenkor jár a halasztás.
2011. jún. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Párom nagypapája tavaly akkor halt meg mikor még volt egy olyan vizsgája amit muszáj lett volna...

Vizsga előtt 2 nappal történt,utolsó alkalom volt a vizsgára,már meg is tanulta addigra,de képtelen volt elmenni.Fél évet csuzik emiatt,de lényegtelen ahhoz a fájdalomhoz képest.

2011. jún. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

Attol fugg milyen kozeli rokon hal meg?


Ha erzel magadban erot akkor tanulj ha nem halassz.

2011. jún. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Hétfőn kezdődött az érettségi és nekem előtte csütörtökön halt meg a papám. Kín szenvedés volt a szombati ballagás. Hétfőn az irodalom érettségiről rohantam haza a temetésre.Borzalom volt de kibírtam. Leérettségiztem 4,5 re.Nem rontottam. Próbáltam közben kiverni a fejemből. Mivel végigtanultam a 4 évet így nem kellett írásbelire tanulnom, nem is bírtam volna.A szóbeliig kicsit helyrejöttem.Ennek már 6 éve.
2011. jún. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

Érettségi előtt 2 héttel halt meg a barátom, akivel érettségi után összeköltöztünk volna. El tudod képzelni... + még egyetemi felvételim is volt érettségi után.

Emlékszem, hogy a temetésről mentem másnap érettségizni...

Az érettségit letettem, az egyetemi felvételire ugyan elmentem, de nem sikerült.

Borzasztó nehéz volt, de a szüleim és a tanárok is mellettem álltak, támogattak mindenben és persze óriási lelki erőre is szükségem volt.

2011. jún. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%
Összeszorított foggal...
2011. jún. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
28%
Ùgy ha tanulsz
2011. jún. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%
Tapasztalatból írom, ha meg tudod beszélni magaddal, hogy annak, hogy a fájdalom ne maradjon teljesen elfojtva benned egy-két napot "rászánsz" arra, hogy kibőgöd, kitombolod magad, majd ezt egy kicsit "félreteszed" akkor igen lehet.Amíg valaki érzi hogy most szükség van rá egy dologban(csak te vizsgázzhatsz le), addig az agya is úgy működik, hogy ki tudja zárni a körülményeket.Majd ha ez a terhelés elmúlik, akkor a gyász később biztos hogy kitör belőled, hiszen nem volt időd feldolgozni.Legalábbis nálam így működött.Nagyon sajnálom, rengeteg kitartást kívánok.
2011. jún. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
NEHEZEN! Tavaly május elején halt meg anyukám. Május vége-június vizsga-időszak. Az összes vizsgát az utolsó pillanatra halasztottam, legtöbbször csak átnéztem az anyagot, puskáztam, a vak szerencsére bíztam magam. Szerencsére minden sikerült, bár az lett a legrosszabb félévem. De nem érdekelt. Csak az érdekelt, hogy legyek túl rajta valahogyan.
2011. jún. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!