Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóljak vagy ne? Már nagyon...

Szóljak vagy ne? Már nagyon elegem van ebből a dumából!

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nálunk az a helyzet,hogy a párom,apósom és én egy házban élünk külföldön!

Anyósom és lánya otthon.Bármikor beszél párom az anyjával vagy beszélünk közösen,de legtöbbször csak hallom ahogy mondja,pl. ma apósnak hogy ma mit főztők?nem főztők? főztettek valamit?


Mindig ezzel van elfoglalva pedig,majdnem mindennap készítek főtt ételt,nem tudom mitől fél,hogy éhen hal a férje meg a fia?Ha pedig nem főzők akkor meg van a hűtőbe előző napról.

És előszőr még mondtam magamnak,oké nem kell ezen idegeskedni,de ő mindig ezen stresszel.

Nem tudom mit hisz,hogy én egy robot vagyok.Magam takaríttom az egész lakást,főzők hármunkra napi szinten, és 6-7napokat dolgozok délutáni műszakban 8órában.

Szerintetek szóljak neki,hogy frusztrál ez engem?vagy inkább hallgassak?

nem valami jó a kapcsolatunk,de nem akarok veszekedni sem.


2011. dec. 3. 19:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
egyébként ez egy idő után marha idegesítő. ugyanez van nálunk is a kaja körül forog anyám élete...hihetetlen
2011. dec. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

szerintem fölösleges szólni. Én már rájöttem arra, h az anyósok nagyon tudják félteni a fiúkat. Főleg, ha egyedüli fiú vagy gyerek a családban.

Nem kell vele foglalkozni. Ez mondjuk könnyebb úgy, ha férjed is szól, "pártodat" fogja, h "nyugi anyu, a feleségem jól főz" stb.


ez a főzés téma meg... mindenkinek ez a dilije, ha éppen nem tud mit kérdezni... nem szabad ilyeneken fennakadni, mert nagyon ritka, amikor egy anyós és a menye nagyon egy hullámhosszon vannak és ezáltal sok dologban egyetértenek.

Bizonyos értelemben soha nem fog eljönni ez a pillanat, mert ők mindig úgy gondolják, h náluk jobban nem ismeri senki a fiúkat és nem is szereti jobban...

2011. dec. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!