Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy bírjam rá a szüleimet,...

Hogy bírjam rá a szüleimet, hogy ezek után hozzámszóljanak? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődött,hogy megbeszéltem a barátnőmmel,hogy átmegyek hozzájuk aludni hétvégén..Át is mentem Szombaton,és utána közölte velem,hogy sajnos a másik szobába kell aludnom,mert jön a pasija..Könyörgött,hogy ne haragudjak,meg minden,durcásan átvonultam a másik szobába.Letusoltam,egy szál törülközőbe átmentem a barátnőmhöz és a pasijához..(Épp sexeltek)..Én közöltem vele enyhén kuncogva,hogy hazamegyek,mert csak úgy tudok aludni,hogy vagy valakivel,vagy megszokott helyen..Mondta,hogy oké,de haragudjak a pasia miatt,hogy másik szobába kellett volna aludnom stb..Hazarohantam 1 szál törülközőbe,majd berohantam az ajtónkon..ELmeséltem anyuéknak,hogy beállított XY pasija,és átjöttem emrt nem tudtam volna úgy aludni,hogy blaa...blaa..blaa..

Az előszob aközepén véletlenül leesett rólam a törölköző..Anyu pont hozta volna aranc van!! cacsit egy tálcán..Annyit hallottam,hogy leejti a földre..Én hátra nézek(mert háttal voltam neki) ,ő tágra nyitott szemekkel bámul,majd hátam mögé áll,és végigsimítja a hátamat.. Nem tudtam mi a franc van! Ő rohant apuhoz,annyitt hallottam,hogy szite sírva mond neki valamit..Én felrohantam a szobámba,hátat fordítottam a tükörnek,és rájöttem..A fehér tusfürdő kicsit ott maradt a hátamon,és mivel mondtam anyunak,hogy pont rosszkor nyitottam be a bnőmékhez,azt hitték,hogy kicsit beszálhattam,s az a fehér nem tusfürdő,hanem sperma..Na ledermedtem..Lementem anyuhoz,de hozzám se szólt,magyarázkodhattam.. Azóta is úgy kezelnek,mint aki tényleg a hátára verette a bnője pasijával.. Mit kezdjek,hogy normálisak legyenek velem?? (Bocsi,hogy ilyen hosszú lett,és ha lehet,normális válaszokat..)


2011. nov. 30. 21:57
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
81%

9.13:

Oké, ebben tényleg igazad van! Mármint, hogy kell az ilyen humor. A sperma folyását a háton nem tudom leellenőrizni, könyvtárból netezek ;)

2011. dec. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
81%
Kislány.. Először is tanulj meg JÓL hazudni ha már azt teszed. Egyik szavad üti a másikat. Itt írod, hogy a szüleid nem szólnak hozzád és nem tudod mit tegyél, hogy szóba álljanak veled. Másik mondatodban meg, hogy honnan vesszük, hogy ez most volt és nem nyáron? :D Na ne mondd nekem, hogy anyádék nyár óta azaz cirka 3-4 hónapja nem szólnak hozzád.. :D Na meg nem is értem miért rá pár hónapra tennéd fel ezt a kamu kérdést .. :D Szerintem ez akkor történhetett veled mikor kiírtad a kérdést és utána felrohantál ide, hogy bevesszük-e mert akkor tuti anyádék is vagy szimplán ennyire unatkozol. :) Aludnod kéne már, reggel suli :)
2011. dec. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
73%

"Szerintem ez akkor történhetett veled mikor kiírtad a kérdést és utána felrohantál ide, hogy bevesszük-e mert akkor tuti anyádék is vagy szimplán ennyire unatkozol. :) Aludnod kéne már, reggel suli :)"


Mi az, hogy akkor történhetett? Láss már a szemedtől..:D Ez NEM történt meg:D

Az utolsó mondatoddal pedig kicsit elkéstél:)

2011. dec. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
71%
Nem hát ez nyáron történt... :D:D:DD
2011. dec. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
87%
És anyukád miért nyúlkál másnak a spermájába? Én beleírtam volna a helyedben, hogy utána nyalogatta az ujját, majd feldugta. A következő kérdésben pedig megkérdezném, hogy terhes lehet-e a anyukám a tusfürdőtől.
2011. dec. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
80%
Apád csinálta a hátadra. És anyád azért ejtette le a tálcát mert látta az akciót.
2011. dec. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
80%
Nem furcsa, hogy mióta lelepleztük, hogy kamu az egész, a kérdező valahogy elmaradt a hozzászólásokkal és a magyarázatokkal?:DD Innen is látszik, hogy kamu az egész:P
2011. dec. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
80%
Gyuszkó19! Büntetésből biztos az internetet is megvonták tőle. Azért nem tud írni... :D:D
2011. dec. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
Szánalmas hogy ezt a kérdést még mindig nem törölték...
2013. ápr. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!