Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy bírjam rá a szüleimet,...

Hogy bírjam rá a szüleimet, hogy ezek után hozzámszóljanak? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődött,hogy megbeszéltem a barátnőmmel,hogy átmegyek hozzájuk aludni hétvégén..Át is mentem Szombaton,és utána közölte velem,hogy sajnos a másik szobába kell aludnom,mert jön a pasija..Könyörgött,hogy ne haragudjak,meg minden,durcásan átvonultam a másik szobába.Letusoltam,egy szál törülközőbe átmentem a barátnőmhöz és a pasijához..(Épp sexeltek)..Én közöltem vele enyhén kuncogva,hogy hazamegyek,mert csak úgy tudok aludni,hogy vagy valakivel,vagy megszokott helyen..Mondta,hogy oké,de haragudjak a pasia miatt,hogy másik szobába kellett volna aludnom stb..Hazarohantam 1 szál törülközőbe,majd berohantam az ajtónkon..ELmeséltem anyuéknak,hogy beállított XY pasija,és átjöttem emrt nem tudtam volna úgy aludni,hogy blaa...blaa..blaa..

Az előszob aközepén véletlenül leesett rólam a törölköző..Anyu pont hozta volna aranc van!! cacsit egy tálcán..Annyit hallottam,hogy leejti a földre..Én hátra nézek(mert háttal voltam neki) ,ő tágra nyitott szemekkel bámul,majd hátam mögé áll,és végigsimítja a hátamat.. Nem tudtam mi a franc van! Ő rohant apuhoz,annyitt hallottam,hogy szite sírva mond neki valamit..Én felrohantam a szobámba,hátat fordítottam a tükörnek,és rájöttem..A fehér tusfürdő kicsit ott maradt a hátamon,és mivel mondtam anyunak,hogy pont rosszkor nyitottam be a bnőmékhez,azt hitték,hogy kicsit beszálhattam,s az a fehér nem tusfürdő,hanem sperma..Na ledermedtem..Lementem anyuhoz,de hozzám se szólt,magyarázkodhattam.. Azóta is úgy kezelnek,mint aki tényleg a hátára verette a bnője pasijával.. Mit kezdjek,hogy normálisak legyenek velem?? (Bocsi,hogy ilyen hosszú lett,és ha lehet,normális válaszokat..)


2011. nov. 30. 21:57
1 2 3 4 5
 1/49 A kérdező kommentje:
Anyu pont hozta volna a vacsit egy tálcán*
2011. nov. 30. 21:58
 2/49 anonim ***** válasza:
13%
júj, ez kicsit ciki lehetett. mond meg nekik, hogy kérdezzék meg a bnőd, hogy igazából mi történt.
2011. nov. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:
Ahogy a szüleimet ismerem,azt gondolnák,hogy összebeszéltünk.
2011. nov. 30. 22:03
 4/49 anonim ***** válasza:
41%
Te jo eg! Nem tehetsz semmit,csak hatarozottan elejuk allsz es elmondod ha kell tobbszor is. Elobb vagy utobb de elfogjak hinni,masreszt az en anyukam mindig tudta,ha hazudtam,mert mivel nem szokasom,nem is teszem azt jol, biztos rajtad is latjak. Hany eves vagy? Es nyugodj meg!
2011. nov. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
90%
Úgy tudtam, felöltözve kell kimenni az utcára, főleg ilyen időben.
2011. nov. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
97%

Na meg majd valószínű, hogy egy szál törölközőben fogsz a szüleid tudtával házból ki-be rohangálni. Már itt szar a sztori.

Arról nem is beszélve, h átmész bnődhöz, ahol letusolsz, majd bejelented, amit eddig is tudtál, hogy nem alszol ott, és, bár ruhában mentél hozzájuk, te mégis egy szál törölközőben fogsz hazamenni, és a törölköző nem törli le rólad a tusfürdőt.

Az meg aztán végképp nem gyanús, hogy a barátnőd és a pasija úgy állnak neki kamatyolni, hogy te közben ott ülsz egyedül a másik szobában.


Ennél sz.arabb kamusztorit még nem olvastam.

2011. nov. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
96%
Te bemész a barátnődhöz és a pasijához egy szál törülközőben? És úgy rohangálsz az utcán? És mit keresett a tusfürdő a hátadon, be sem fejezted a zuhanyozást? Ha ez nem kamu, a szüleid helyében én sem szólnék hozzád, ne haragudj.
2011. nov. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:
Jó,tényleg fel kellett volna öltöznöm,de bnőméknél bedobáltam a szennyesbe a ruhákat,nem akartam ott turkálni(ki tudja mi van még benne) mivel sokszor átmegyek hozzájuk,megengedi,h otthaggyam..Ő is nálunk szokta..Ebbe az a pech,hogy 13 éves vagyok,és ezért sokkolta meg anyukámat amit látott..(Mielőtt lekur.váznátok a barátnőmet,ő közel 16 éves)
2011. nov. 30. 22:12
 9/49 anonim válasza:
49%

Egy anya miért pont arra gondolna hogy az sperma? :P

Beszélj vele erről... annyi :)

2011. nov. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
Nem kamu sztori,aki csak iylen választ tud írni,ne szóljon hozzá..Szerintem nem megerőltető (:
2011. nov. 30. 22:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!