Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy bírjam rá a szüleimet,...

Hogy bírjam rá a szüleimet, hogy ezek után hozzámszóljanak? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődött,hogy megbeszéltem a barátnőmmel,hogy átmegyek hozzájuk aludni hétvégén..Át is mentem Szombaton,és utána közölte velem,hogy sajnos a másik szobába kell aludnom,mert jön a pasija..Könyörgött,hogy ne haragudjak,meg minden,durcásan átvonultam a másik szobába.Letusoltam,egy szál törülközőbe átmentem a barátnőmhöz és a pasijához..(Épp sexeltek)..Én közöltem vele enyhén kuncogva,hogy hazamegyek,mert csak úgy tudok aludni,hogy vagy valakivel,vagy megszokott helyen..Mondta,hogy oké,de haragudjak a pasia miatt,hogy másik szobába kellett volna aludnom stb..Hazarohantam 1 szál törülközőbe,majd berohantam az ajtónkon..ELmeséltem anyuéknak,hogy beállított XY pasija,és átjöttem emrt nem tudtam volna úgy aludni,hogy blaa...blaa..blaa..

Az előszob aközepén véletlenül leesett rólam a törölköző..Anyu pont hozta volna aranc van!! cacsit egy tálcán..Annyit hallottam,hogy leejti a földre..Én hátra nézek(mert háttal voltam neki) ,ő tágra nyitott szemekkel bámul,majd hátam mögé áll,és végigsimítja a hátamat.. Nem tudtam mi a franc van! Ő rohant apuhoz,annyitt hallottam,hogy szite sírva mond neki valamit..Én felrohantam a szobámba,hátat fordítottam a tükörnek,és rájöttem..A fehér tusfürdő kicsit ott maradt a hátamon,és mivel mondtam anyunak,hogy pont rosszkor nyitottam be a bnőmékhez,azt hitték,hogy kicsit beszálhattam,s az a fehér nem tusfürdő,hanem sperma..Na ledermedtem..Lementem anyuhoz,de hozzám se szólt,magyarázkodhattam.. Azóta is úgy kezelnek,mint aki tényleg a hátára verette a bnője pasijával.. Mit kezdjek,hogy normálisak legyenek velem?? (Bocsi,hogy ilyen hosszú lett,és ha lehet,normális válaszokat..)


2011. nov. 30. 21:57
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
37%

Ha ez igaz, a szuleidben van a hiba, vagy benned, mert tulsagosan kicsapongo vagy. Rolam 13 evesen akkor sem felteteleztek volna,hogy szexelek, ha a szobamban aludt volna egy fiu,es jol is hittek volna,nem vagyok prud,de hulye se. Szoval a sztori vagy teged vagy a szuleid minositi.


22L

2011. nov. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
93%

Na hagyjuk már! 8 éve ismerem a legjobb barátnőmet, irtó gyakran járok át hozzájuk, de még az életbe nem fordult elő hogy a szennyesükbe dobjak valamit.

Amúgy meg anyukám nem jutottál volna sokáig ilyen hidegben egy szál türcsiben. Úgy hogy hagyjuk.

2011. nov. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
94%
Minden további válaszadónak üzenem: ez KAMU. Provokáció, ráadásul a butább fajtából, amikor két 12 éves kisgyerek unatkozik, de nemsokára lámpaoltás, vagy rájuk szól anyuci, hogy most aztán alvás van.
2011. nov. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 A kérdező kommentje:
Őszintén..Mondta valaki,hogy ez mostanába volt? Előbb kérdezz,utána izléj már :D
2011. nov. 30. 22:19
 15/49 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom, és ma sétálgattam kint, és nagykabátban is fáztam. Pedig még szárazra is törölköztem, ilyen extrém vagyok.
2011. nov. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
90%
Kicsi gyökérkém, majd, ha kijártad az általánost, akkor talán rájössz, hogy annyi logikai difi van az irományodban, hogy az borzalom. Úgyhogy aludd ki amgad, és holnap próbálkozz okosabb sztorival:D
2011. nov. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
95%
Jó, tegyük fel, hogy nyáron, kora délután mászkáltál kint egy szál törölközőben, tusfürdővel a hátadon. Vagy csak egy lépcsőházat jártál meg hazáig. Hát, így sem stimmel.
2011. nov. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
93%
milyen jót fogtok mosolyogni(vagy szégyenkezni???) ezen a kérdésen kb 5év múlva :D
2011. nov. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
90%

Ilyen időben egy db törölköző a öltözéked? Menj el a háziorvosodhoz, mert tuti jól megfáztál.

Amúgy fake.

2011. nov. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim válasza:
92%

azért is kamu mert ugy jön le a sztoriból mintha most akarnád revenni a szüleidet hogy hozzádszoljanak, vagyis ez nemrég történhetett a napokban. közben itt azt irod hogy honnan vesszük h nem nyáron volt ez az eset. ezt tényleg hülyén találtad ki, vagy komolyan beszálltál és 3-asban nyomtátok :D a törölközőt pedig biztosan a drogok hatása miatt felejtetted magadon ... :D

nagyon béna kamu... :D

2011. nov. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!