Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy bírjam rá a szüleimet,...

Hogy bírjam rá a szüleimet, hogy ezek után hozzámszóljanak? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődött,hogy megbeszéltem a barátnőmmel,hogy átmegyek hozzájuk aludni hétvégén..Át is mentem Szombaton,és utána közölte velem,hogy sajnos a másik szobába kell aludnom,mert jön a pasija..Könyörgött,hogy ne haragudjak,meg minden,durcásan átvonultam a másik szobába.Letusoltam,egy szál törülközőbe átmentem a barátnőmhöz és a pasijához..(Épp sexeltek)..Én közöltem vele enyhén kuncogva,hogy hazamegyek,mert csak úgy tudok aludni,hogy vagy valakivel,vagy megszokott helyen..Mondta,hogy oké,de haragudjak a pasia miatt,hogy másik szobába kellett volna aludnom stb..Hazarohantam 1 szál törülközőbe,majd berohantam az ajtónkon..ELmeséltem anyuéknak,hogy beállított XY pasija,és átjöttem emrt nem tudtam volna úgy aludni,hogy blaa...blaa..blaa..

Az előszob aközepén véletlenül leesett rólam a törölköző..Anyu pont hozta volna aranc van!! cacsit egy tálcán..Annyit hallottam,hogy leejti a földre..Én hátra nézek(mert háttal voltam neki) ,ő tágra nyitott szemekkel bámul,majd hátam mögé áll,és végigsimítja a hátamat.. Nem tudtam mi a franc van! Ő rohant apuhoz,annyitt hallottam,hogy szite sírva mond neki valamit..Én felrohantam a szobámba,hátat fordítottam a tükörnek,és rájöttem..A fehér tusfürdő kicsit ott maradt a hátamon,és mivel mondtam anyunak,hogy pont rosszkor nyitottam be a bnőmékhez,azt hitték,hogy kicsit beszálhattam,s az a fehér nem tusfürdő,hanem sperma..Na ledermedtem..Lementem anyuhoz,de hozzám se szólt,magyarázkodhattam.. Azóta is úgy kezelnek,mint aki tényleg a hátára verette a bnője pasijával.. Mit kezdjek,hogy normálisak legyenek velem?? (Bocsi,hogy ilyen hosszú lett,és ha lehet,normális válaszokat..)


2011. nov. 30. 21:57
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
71%
Feltaláltál egy új módszert a jégszoborkészítésre.
2011. nov. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
85%
Á, ti nem értitek. A barátnő ugyanazon az emeleten lakik, csak egy ajtóval arrébb, az anyjáék is jóba vannak az ő anyjáékkal, még közösen is mosnak, mert csak egy automata mosógépe van a két családnak. :D :D Én nem is tudom, miért gondoljátok, hogy kamu. XD
2011. nov. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
92%
Oké, bedobálod a szennyesbe és? Nem vittél váltóruhát? Bénán hazudsz...
2011. nov. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
92%
Tényleg váratlanul érhetett, hogy nincs váltóruhád, amiben mentél, a szennyesben, hiszen vasárnap este is törölközőben akartál hazamenni. Vagy akkorra nudizást terveztél?
2011. nov. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
96%

De azért képzeljétek el a szituációt, mikor beállít a 13 éves kislányotok szombat este egy szál törölközőben csurom vizesen:

-Szia. Hát Te? Nem úgy volt, hogy a Mariskánál alszol?

-De, de épp a pasijával szexel, tudom, mert rájuk nyitottam, én meg nem akartam egyedül aludni, úgyhogy hazajöttem.

-Egy szál törölközőben?

-Igen Anya, tudod, hogy ki szoktuk mosni egymás ruháit..

-Ó, tényleg, örülök, hogy ilyen aranyos házias 16 éves barátnőd van:)

(Anyuka ekkor kimegy, hogy vacsit hozzon fagyoskodó kislányának, aki ilyen hosszú utat tett meg egy semmi törölközőben, majd beérve látja, hogy lányán, akiről leesett az az egy darab törölköző is, ami eddig rajta volt, egy spermához hasonló tusfürdőmaradvány van, amit a ruhaanyag sem távolított el, sírva leejti a szeretettel és szívből készített ételt, és sírva kiszalad a szobából)

-Nem hiszem el, hogy a lányom ilyenre képes! Hát így neveltük mi????

2011. nov. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
84%
Bocs, de ez nekem nagyon úgy tűnik, hogy kamu az egész... Nagyon átlátszó az egész sztori.
2011. nov. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
94%
A fehér folt lenne az utolsó, amin én kiakadnék. Egy kicsivel jobban aggasztana, hogy fejre ejtettelek-e valamikor.
2011. nov. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
77%
...
2011. nov. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
93%
Meg az se stimmel, hogy felnőttek tudják ám, hogy néz ki a sperma, meg milyen szaga van. A kérdezővel ellentétben. Ha tudná, nem hazudna ekkora hülyeséget.
2011. nov. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
93%
Most komolyan... milyen perverz az az ember, aki akármilyen fehér cuccot azonnal spermának hisz. Ha velem ez a lehetetlen sztori megtörtént volna, Anyu annyit mondott volna: "Vigyázz, valami sz@r van a hátadon."
2011. nov. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!